Wpis z mikrobloga

@Seba1991: a dobra, sorry, źle odczytałem tamten twój komentarz. Wybacz za taką chamską odzywkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale to w sumie nie trzeba być trollem, ludzie po prostu nie wiedzą, nie chcą wiedzieć, albo zapominają takich rzeczy, bo to jednak nie jest wiedza pierwszej potrzeby
Zebrał ponad 140 000 podpisów i otrzymał tylko 33 652 głosów w wyborach– wygląda legitnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Alkreni: nie żebyś nie miał rację ale każdy się może podpisać na listach, możesz się podpisać na wszystkich listach nie tylko na jednej.
ebrał ponad 140 000 podpisów i otrzymał tylko 33 652 głosów w wyborach– wygląda legitnie.


@Alkreni: Ale ty wiesz że jedna osoba może podpisać wiele list poparcia i potem na daną osobę nawet nie zagłosować DEBILE TEGO NIE SPRAWDZAJĄ XD. Ja osobiście podpisywałem listy nawet tumanom z lewicy, i u każdego kandydata to pewnie podobnie no ale tak to jest jak się goni za sensacją i nie zna się za bardzo
Zauważyliście że coraz rzadziej odmienia się nazwiska i w takich przypadkach jak wyżej to wręcz razi w oczy?


@magicznyKrzysztof: Pewnie ze strachu. Jak o feminatyw potrafią się przysrać, to o "niewygodną" odmianę nazwiska by się nie przysrali?
@adi0: no i pięknie: mniej krzywych ruchów prawnych i głośnych imb na całą Polskę a więcej pracy nad takimi sprawami. Tu to naprawdę jest ewidentny bezczelny przewał, oby dało się udowodnić
@adi0: Ale w sumie co mu prokuratura przybije, skoro sądy uznały, że rozporządzenie premiera o zakazie swobodnego poruszania czy zakazie zbiorowisk były niezgodne z prawem, ustawami i konstytucją. To za co będą ścigać w tym przypadku Jakubiaka? Za chodzenie od domu do domu i zbieranie podpisów? Przecież każdy sąd to klepnie, że było to zgodne z prawem bo rozporządzenia nie znoszą przepisów ustawowych i nie były wiążące, tak jak to się