Wpis z mikrobloga

@adi0: a no chybą że tak. W takim razie nie wiem po co na screenie jest napisane, że podpisny były zbierane w czasie pandemi covid i całkowitego lockdownu, bo sugeruje to, że to ma jakieś znaczemie w sprawie podpisu. Dlatego się odniosłem do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@FuriousViking: ma takie znaczenie, że o wiele ciężej było je w tym czasie uzyskać. Podobno duża część tych głosów wpadła w ostatniej chwili.
  • Odpowiedz
@adi0: okey, ale w takim razie nie wiem po co ktoś dodał informacje o tym, że podpisy były zbierane w czasie covid i całkowitego lockdownu w Polsce, bo chyba sam przyznasz, że zmienia to drastycznie kontekst. A jeśli pandemia i lockdown nie ma w sprawie Jakubiaka nic do rzeczy, to wtrącanie tej aluzji do tego twittera jest zwyczajną manipulacją.

Bo jakie ma znacznie fakt, że podpisy były zbierane w czasie lockdownu(który
  • Odpowiedz
@adi0: No rozumiem Cie, ale wedle wyroków sądów i obowiązującego prawa rozporządzenie premiera nie było wiążące i żadnego lockdownu nie było w świetle legalnych przepisów prawa, co za tym idzie, Marek Jakubiak zbierał podpisy zgodnie z prawem.

Ale jak odpowiedzieli mi inni użytkownicy tu nie chodzi o czas pandemi, tylko o to, że Marek Jakubiak zdobywał podpisy podstępem od nieświadomych ludzi, np, na podpisaniu własnych książek. Tylko w takim razie po
  • Odpowiedz