Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie rady dla osoby która chce przytyć (obecnie 187cm/74kg)
Trenuję 4-5 razy w tygodniu kickboxing już tak od pół roku i oprócz poprawy wytrzymałości to ciężko o mięśnie a tym bardziej o nabranie wagi.
Zmniejszyć ilość treningów i żreć paszę dla świń czy wyposażyć się w jakieś suple? Chociaż na siłkę nie chodzę w ogóle, więc nie wiem czy jest sens.

#fitnessboners #sztukiwalki #trening #silownia #mikrokoksy
  • 12
@Hmura
Siłka 3x w tygodniu minimum. Zwiększyć nadwyżkę kaloryczną czyli dieta i suple w tym np. gainer 8000 magnum. Powinno dać efekt.
@Hmura: ćwicząc sporty walki, albo jakiś wydolnosciowki jak koszykówka, piłka nożna, rugby, nie jest łatwo przytyć. Jakbyś na pół roku zrezygnował z treningów, to byś zobaczył jak ładnie może iść masa xD Tylko wtedy zero ruchu oprócz dźwigania ciężarów.
Nie ma innej opcji jak jeść więcej, co przy interwałowy Ch treningach 5x w tyg sprawi że będziesz musiał przyjąć z 5k kalorii dziennie, a może i lepiej. Zależy jak długie te
  • 0
@WyuArtykyu: Lat 26, predyspozycje do tycia żadne. Zawsze byłem chudy bo dużo się ruszałem (rower/basen/bieganie) teraz wkręciłem się tylko w sporty walki no i myślałem, że chociaż trochę dokoksze, ale to trudniejsze niż myślałem.
Pomimo, że wydaję mi się, że jem dosyć obficie, a na pewno nie mało. Byłem kiedyś na diecie pudełkowej 3000 kcal + piłem skyry i jadłem kilka bananów dziennie i waga praktycznie dalej w miejscu xD
@Hmura: Mam dokładnie ten sam wzrost i rok temu ważylem 70kg. Po roku treningów nabrałem 10kg, ćwicząc na siłce regularnie, nawet nie licząc kalorii także trening siłowy musi byc
@Hmura: zacznij liczyć kalorie i #!$%@? porządnie, upychaj nawet jak już nie możesz to przytyjesz, nic tu magicznego nie ma. Mi się udało na kurczaku, ryżu, serkach wiejskich + białko, też dasz radę
@Hmura jako były KB podpowiem Ci. Musisz wybrać swoją drogę, przy 4-5 treningach w tygodniu możesz robić formę, żeby startować w zawodach PZKB. Jesteś wysoki i szczupły, także jakbys zrzucił trochę bo byś poszedł w niższej. Jeżeli nie planujesz startów, a chcesz się tylko pewnie czuć to zmień rodzaj treningów. 2 KB, 2 FBW, dobij kalorii bo treningi KB dość mocno zajeżdżają. Ja zrobiłem dobrą wagę jak przestałem ćwiczyć pod zawody. Było
@Hmura:

Trenuję 4-5 razy w tygodniu kickboxing

To juz teraz wiesz czemu nie mozesz przytyc.
Nie mowie ze to niemozliwe, ale ciezko bedzie przytyc. Silownia to sport dla leniwych ludzi i tu nie ma wielkiej filozofii, trening, dobrze zjesc, odpoczac, dzien przerwy i kolejny trening.