Wpis z mikrobloga

rozwódka z mojego miejsca pracy wraz z koleżanką rzuca czasem aluzjami seksualnymi w moją stronę. Dziś gadajac o górach stwierdziła "no to jedziemy". Chłop z podejrzeniem aspergera prawie 30 lat i nigdy nie był nawet na randce ani nie miał związku. Cieżko jest być tym mitycznym chadem
zaczynającym peak SMV ehh #pieklomezczyzn #przegryw #normictwo #wygryw #rozowepaski #randkujzwykopem ##!$%@? #redpill #blackpill #incel #bluepill #chadowezycie #chad
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: babeczka sama zagaduje regularnie, koleżanka obok jak rzuca aluzje seksualną w kontekście tej rozwódki i mnie to tamta sie śmieje i nie zbija tematu na zasadzie "przestań" czy "to nie prawda" wnioskuje że mogą miedzy sobą o mnie gadać xD, ja czasem minimalnie temat pociagne dla treningu społecznego ale też zbijam żeby nie szło za daleko. Dla mnie ewidentnie temat z tych do pociagniecia/sprawdzenia ale ja taki nie jestem (
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: taka sytuacja w pracbaza sie wydarzyla dziś i często podobnie z tą babką mam. Po prostu zapostowałem dla beki dzieląc się dla z wykopowiczami pod świętym tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@volareooo: Miałem podobnie w szkole. Koleżanka ewidentnie próbowała zwrócić moją uwagę, a ja to #!$%@?łem kompletnie jak ostatni autysta. Nie mam pojęcia co ona we mnie widziała, bo wyglądam jak niedorobiony. To była jedyna okazja w moim dotychczasowym życiu, nie wybaczę sobie tego nigdy.
  • Odpowiedz