Wpis z mikrobloga

@Juzef_Pilsucki: Tylko nie rozkminiasz tego że ja mówię to przez pryzmat całości a nie branży. Dla przykładu ustawą zakażą ludziom bez ichniejszego certyfikatu pracować w branży budowlanej bo coś się może stać. Jeżeli nie potrafisz zobaczyć co było strasznego w tych działaniach to nie mam z kim dyskutować
@TROLLO_LOL: ale oni to zrobią, czy domniemujesz?

I co z pozostałymi podglądami brauna? Romansom ze wschodem, destabilizacją? Kiepskimi perspektywami na współpracę międzynarodową.

Nie no nie produkuj się, konkretów nie otrzymam i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale oni to zrobią, czy domniemujesz?


*Jak mogli zamknąć z dnia na dzień jeden sektor to czemu nie drugi nawet ustawy nei było trzeba wystarczyło rozporządzenie

z pozostałymi podglądami brauna? Romansom ze wschodem, destabilizacją? Kiepskimi perspektywami na współpracę międzynarodową.


Najważniejszy pogląd i jedyny Grzegorza Braun a to nie romansowanie z nikim tylko budowanie silnego kraju, nie trzeba mieć dobrych stosunków z krajami żeby negocjować dobre rzeczy dla kraju. Może ty sądzisz że
@zjadlbym_kebaba:

Po mnie nikt nie idzie, ale może to dlatego, że nie mam schizofreni paranoidalnej, ani nie jestem ruskim agentem


Zacytuje tutaj kogoś i zgadnij z jakiego obozu jest ta osoba podpowiem 4 dni po rozpoczęci wojny na Ukrainie

Pokłóciliście nas z Rosją, najlepszym klientem"


Druga sprawa pomoc Ukrainie nic dobrego nie przynosi nam a oczywiście by mogła.
Może ty sądzisz że lepiej było za darmo oddać czołgi wyrzutnie itd. Ukrainie