Wpis z mikrobloga

zauważyłem, że zazwyczaj na komisjach lekarze to takie stare janusze xD


@wez_idz_sobie: Zazwyczaj lekarze to starzy ludzie, ogólnie mediana wieku Polaka to 41 lat, a Polki 44 lat. Wszędzie i na każdym kroku masz ponad 50% szans na to że spotkasz Janusza albo emeryta.
  • Odpowiedz
@Cancermoon: @Lefty Ja urodzony w 93 i nie miałem czegoś takiego. W zasadzie zaprosili mnie chwile pogadali, pytali czy nie mam jakiś chorób, zważyli, wlepili kategorię A i papa. Nie rozumiem tych historii o rozbieraniu się do naga, to chyba z jakichś wsi gdzie jacyś niewyżyci ludzie się dostali.
  • Odpowiedz
@Fytyny93: to ja jestem od Ciebie rok starszy i pierwszy raz słyszę by ktoś nie miał takiego czegoś i mówię o miastach wojewódzkich typu Szczecin Poznań czy Wrocław ;p
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: bo tam idą lekarze którzy nie nadają sie do leczenia. Najczęściej z uwagi na okropny charakter, braki w wiedzy itd xd I później tacy wyładowują frustrację. Mi kobieta cały czas insynuowala ze jestem oszustem i próbowała podważyć opinię jednego z czołowych polskich kardiologów (Tak doktor od #!$%@? w dupie, bez badań , na oko wychodził ze swojej specizacji i komentował braki wiedzy specjalisty. Spróbujcie zrobic coś takiego w swojej firmie
  • Odpowiedz
@Fytyny93: @Fytyny93 @jamajskikanion miasto 70k mieszkańców - ogolnie wtedy to zalezalo od komisji z tego co wiem, a teraz juz raczej nigdzie nie sprawdzaja, ogolnie to tylko wchodziles za parawan zdejmowales gacie na 5-10sekund i tyle a i jeszcze dotykal po brzuchu i kazal kaszlec za tym parawanem ale juz siurek byl zasloniety.
  • Odpowiedz
@Fytyny93: to dziwna sprawa xd dokładnie 100% kolegów czy to starszych czy trochę młodszych (w większości ze Szczecina, ale też właśnie z Poznania i Wrocławia) miało tak samo jak ja czyli oprócz wywiadu i wagi to jeszcze wzrok, badanie postawy i macanie jajek
  • Odpowiedz
@Fytyny93 ja to samo, podstawowe badania i pogadanka. Namawianie że w woju jest super i abym szedł a ja ze po 100m przebiegniecia mam mroczki i mam astmę oskrzelowa. I tak dostałem A.
Musze w końcu ogarnąć ponowna komisję aby zbić ta klasyfikację.
  • Odpowiedz
@Cancermoon: u mnie też podobnie ale duzo zależało na kogo lekarz się uparł. Jak zgadzales sie na A z marszu to 5 min za kotarą i git. Jak coś zaczynałeś o jakijś chorobach to full skan ciała i 20 min uszczypliwości
  • Odpowiedz