Wpis z mikrobloga

Czy finał euro dla Polski to taki nierealny scenariusz? - Niekoniecznie.

Holandia ma szpital większy od nas - jasne - można mówić "I tak mają 2x lepszy skład od nas - co ty na to?". A ja na to, że to już nie ta sama Holandia z Robbenem i Van Persim, dacie rade wymienić kogoś od nich oprócz Depaya, De Jonga i Van Dajka? - no właśnie, skład Polski wymienicie z pamięci. Austria? Za Brzęczka się po nich przejechaliśmy 1:0 i to na wyjeździe! Poza tym będą mentalnie zniszczeni po porażce z Francją w pierwszym meczu.

Już mamy 6pkt i wyjście z grupy, no ale jeszcze mecz z Francją. Raczej się będą oszczędzać i wyjdą słabymi rezerwami(krótka ławka), a nawet jak nie to oni nigdy nie wygrywają 3 meczu w grupie, więc nie ma szans żeby im się to AKURAT teraz udało. Kończymy grupę z z 9pkt. Bilans Bramek gdzieś pewnie 5-1.

1/8 - Trafiamy na Turcje(!) Tak tą samą która przed chwilą rozwaliliśmy. Myślicie że ot tak w 2 tygodnie ich gra się polepszy? Nie sądzę.

Ćwierćfinał - Tutaj czekają nas Węgry (rewelacja turnieju, ale to by było na tyle z ich strony)

Półfinał - Włochy, każdy już zmęczony turniejem(oni pewnie po jakichś dogrywkach, bo czemu by nie?), wystarczy jakaś czerwona w pierwszej połowie i jesteśmy w finale. Oni nie słyną z trzymania ciśnienia.

Finał - Powtórka z Portugalią, last dance Ronaldo. No tu może być już ciężko, nie ma co fantazjować, możemy tu przegrać, no ale finał już jest.

Jak widzicie dużo nie potrzeba.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Meregle - Czy finał euro dla Polski to taki nierealny scenariusz? - Niekoniecznie.

H...

źródło: xx

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • 1435
@Meregle

dacie rade wymienić kogoś od nich oprócz Depaya, De Jonga i Van Dajka? - no właśnie, skład Polski wymienicie z pamięci.


Za to właśnie lubię wykop xD
  • Odpowiedz
No tu może być już ciężko, nie ma co fantazjować, możemy tu przegrać


To zdanie powinno być przy każdym jednym meczu który wypisałeś...
  • Odpowiedz