Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: Tego jest więcej. Ja mam hipotezę, że Szczecin nie istnieje. Wiadomo, że leży nad morzem, ale jak spojrzeć na mapę to nieprawda. Leży w jakimś kącie kraju, nigdzie nie po drodze, to i nikomu nie ma po co tam jechać, żeby się przekonać na własne oczy. I tak szczecińskie kłamstwo żyje i ma się dobrze.
  • Odpowiedz
Tego jest więcej. Ja mam hipotezę, że Szczecin nie istnieje. Wiadomo, że leży nad morzem, ale jak spojrzeć na mapę to nieprawda. Leży w jakimś kącie kraju, nigdzie nie po drodze, to i nikomu nie ma po co tam jechać, żeby się przekonać na własne oczy. I tak szczecińskie kłamstwo żyje i ma się dobrze.


@Alpharius: to skad jest paprykarz szczecinski? ja nigdy w szczecinie nie bylem, ale jednak ten
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Kielce nie istnieją.
Każde mniejsze miasto wojewódzkie da się z czymś skojarzyć - Opole z Rodowicz, Białystok z Kononowiczem, Szczecin z paprykarzem, a Kielce? Potraficie sobie przypomnieć jakiś stojący tam budynek? Jaka jest najbardziej znana kielecka ulica? Jakiś słynny kielczanin poza Liroyem, który tak naprawdę jest z Buska-Zdroju? Słyszeliście kiedyś o jakiejś bitwie pod Kielcami, powstaniu kieleckim czy jakimkolwiek innym wydarzeniu historycznym w tym nieistniejącym mieście poza pogromem, który
  • Odpowiedz