Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem leżeli zaczął ją dotykać. Faceci w komentarzach uważają, że kolegów się nie zaprasza na oglądanie filmu sam na sam i było to zaproszenie na seks. Kobiety są zszokowane komentarzami, bo nikt nie ma prawa nic od nich chcieć i wspólne oglądanie filmu z kolegą nic nie oznacza. Kto ma rację?

#ankieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #podrywajzwykopem
WielkiNos - Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem le...

źródło: temp_file1079260284014952583

Pobierz

Czy zaproszenie faceta do siebie na film to zaproszenie na sex?

  • Tak 44.9% (3837)
  • Nie 26.7% (2282)
  • Trudno powiedzieć 28.4% (2429)

Oddanych głosów: 8548

  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrzyZnaki: z tego co mówisz, to raczej ty jesteś normalny a wszyscy "normalni" to wariaci ;) Moje spojrzenie jest takie: ta kobieta z wpisu po prostu postrzegała tego faceta jako osobnika beta, takiego który częściowo spełnia wymagania, ale jest za mało atrakcyjny żeby naprawdę być z nim. Stąd ta próba utrzymania na orbicie - ona chciała żeby on był w pobliżu, zawsze dostępny, na wszelki wypadek, używała swojego ciała i
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza dokładnie to, a zapytaj bezpośrednio taką babę (która liczy że się domyślisz) o to czego chce i oczekuje to zobaczysz jaka akrobatyka olimpijska wjedzie XD takie fikołki logiczne że głowa mała. Ale to zazwyczaj umysłowe dziewczynki a nie kobiety ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos: niech sobie te oburzone kobiety odpowiedzą na pytanie czy puściłyby swojego faceta/męża/chłopaka/konkubenta na "oglądanie filmu we dwoje" z jego koleżanką z pracy. Wszystko w temacie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos jak bardzo jestem powalona, że zaprosiłam na uwaga 1 spotkanie ( teraz już swojego męża xd ) do siebie typa xD i ani w sekundzie nie pomyślałam o bolcowaniu zapraszając xD to też kwestia kogo się zaprasza, bo jak z kimś np przed piszesz dosyć długo i mniej więcej już wiecie co i jak no to typ się rozezna, że nie o to chodzi xd a jak krótko no to
  • Odpowiedz
@Linnior88: Co znaczy szuka okazji? A jak mu sie dziewczyna podobała? Same #!$%@? wymagacie od faceta inicjatywy, pierwszego kroku, domyślania się, to jak facet robi ten krok, i okazuje się że się po prostu pomylił, to jest od razu oblechem xD. Przeczycie same sobie, albo jesteście wybiórcze i stosujecie podwójne standardy.
  • Odpowiedz
To ja proponuję żeby baby przestały być ułomnymi zwierzętami i przestały ubierać się sexownie i wyzywająco, przesadnie dbały o ładny wygląd bo z punktu widzenia instynktu biologicznego i ewolucji robią to żeby wzbudzać atencję i wzwody u jak największej ilości samców ¯(ツ)


@malkontent: dawniej dla was wyzywające było jak kobieta była w sukni i pokazała łydkę
Kobiety mogą i w bieliźnie po mieście chodzić, a wam chooj do
  • Odpowiedz
@WielkiNos To może zapytam oburzone różowe. Jeżeli chcecie się bzykac facetem to prędzej powiecie mu „wpadniesz na sex?” Czy raczej „wpadniesz na netflix chill i jakieś winko?”. Pytanie retoryczne bo wy nie zapraszacie na sex tylko dajecie znaki sygnały.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: Ja w 2006/2007, co tydzień odwiedzałem koleżankę aby obejrzeć nowy odcinek lostów razem - akurat nie miałem kompa i internetu na wynajmowanym pokoju :D I nigdy nic nas nie łączyło - oprócz jednego wyjścia na naleśniki :D
  • Odpowiedz
ewidentnie taki sam podtekst jak ta słynna kawa, niby można aseksualnie ale w większości jest to forma randki gdzie nikt tego tak nie nazwie, podobnie jak jego ekwiwalent w formie umówienia się na kawę z kimś - niby tylko kawa ale wszyscy wiedzą o co chodzi
  • Odpowiedz
@WielkiNos: trzeba być skrajnie #!$%@? żeby uważać, że nie można spędzić jednej z pierwszych randek bez seksu będąc razem w mieszkaniu. Jasne, można na to liczyć, ale jak kobieta nie ma ochoty to tłumaczenie w ten sposób niechcianego dotyku to skrajnie obleśna i obrzydliwa rzecz. A potem #!$%@? cię, że kobiety się puszczają jak nie są dziewicami. Ale jak ona śmie śmieć nie chcieć seksu jak razem usiedliscie na kanapie
  • Odpowiedz
Jest tylko jeden powód dla którego facet spędza z kobietą czas sam na sam - podoba mu się i jest zainteresowany


@onepnch: gówno prawda xd Jak ktoś nie ma #!$%@? to już nie mogę z nim nic zrobić bez grupy znajomych bo święte prawa fizyki moowia że chce ruchania? XDDDD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wszystko zależy od kontekstu. Dla przykładu jesteś ze znajomymi na wakacjach i oglądasz w łóżku film z dziewczyną kolegi - brak tutaj podtekstu i sytuacja jest raczej jasna, bo koleżanka jest zajęta i nie spotkaliście się specjalnie sam na sam. Jak singielka zaprasza singla do siebie, to już jest dość dwuznacznie. Zabrakło komunikacji między tymi dwiema osobami - chłop uznał że to randka (co było dość prawdopodobne), a baba
  • Odpowiedz
. Jakby mnie w trakcie tajnej narady u Elronda zaczęła dotykać, bo zaproszenie na film = zaproszenie na seks, to bym się zirytował strasznie i miał cały wieczór zepsuty.


@khaes: Nie no to że się nie przerywa trylogii to chyba jest niepisana i zrozumiała zasada dla wszystkich
  • Odpowiedz