Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem leżeli zaczął ją dotykać. Faceci w komentarzach uważają, że kolegów się nie zaprasza na oglądanie filmu sam na sam i było to zaproszenie na seks. Kobiety są zszokowane komentarzami, bo nikt nie ma prawa nic od nich chcieć i wspólne oglądanie filmu z kolegą nic nie oznacza. Kto ma rację?

#ankieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #podrywajzwykopem
WielkiNos - Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem le...

źródło: temp_file1079260284014952583

Pobierz

Czy zaproszenie faceta do siebie na film to zaproszenie na sex?

  • Tak 44.9% (3837)
  • Nie 26.7% (2280)
  • Trudno powiedzieć 28.4% (2427)

Oddanych głosów: 8544

  • 174
  • Odpowiedz
Ale to zazwyczaj umysłowe dziewczynki a nie kobiety ¯(ツ)


@korni007: żyjemy w świecie, który premiuje bycie mentalną 8 latką w każdym wieku. Kobieta, która faktycznie chce być dorosła i ogarnięta musi liczyć na siebie i podejmować wysiłek. Mentalna 8 latka zawsze może zwalić odpowiedzialność i robotę na kogoś innego.
  • Odpowiedz
@CarlChryniszzswics: bo ci wprost powiedziała, że od ruch_ia to ma prawdziwego ogiera, a do oglądania głupich filmów musiała dobrać jakaś pierdołę, jej facet w tym czasie robi bizensy lub dobrze bawi się z kumplami w picie piwa? :}
  • Odpowiedz
gówno prawda xd Jak ktoś nie ma #!$%@? to już nie mogę z nim nic zrobić bez grupy znajomych bo święte prawa fizyki moowia że chce ruchania? XDDDD


@szybki_zuk: Możesz sobie robić co chcesz, ja nie widzę sensu tracić czas i energię na relację prowadzącą do nikąd
  • Odpowiedz
a od kiedy czarne szerokie spodnie i szary sweter w kratę które mam dziś na sobie są seksowne i wyzywające ?


@Linnior88: Jestem pewien że wyglądasz w nich olśniewająco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ale nie rozumiem po co w ogóle zadawać się z babą jeśli to nie twoja kobieta? W sensie serio jakiś facet potrzebuje koleżanki? I jak to ma niby działać? Wiadomo że baba jest do ruchania nie do kolegowania
  • Odpowiedz
Ustna zgoda na seks to tak jak brak zgody


@kosmita: Przecież nie twierdzę, że nie zdarzają się toksyczne laski. Twierdzę tylko, że nieraz w klubach/barach widziałem facetów praktycznie wynoszących ledwo przytomne laski, na mirko też nieraz można poczytać usprawiedliwianie molestowania/gwałtu na nieprzytomnych laskach na domówkach.
  • Odpowiedz
@unintelligible: poczytaj fora dla rozwodników, większość lasek nie ma najmniejszego problemu z udawaniem bycia ofiarą przemocy, nikt tego specjalnie nie weryfikuje.
Nie trafiłem na "usprawiedliwianie molestowania/gwałtu na nieprzytomnych laskach na domówkach" - nie wiem gdzie to znalazłeś.

To są poważne sprawy, dla ofiar i sprawców czy oskarżonych to poważne konsekwencje.
  • Odpowiedz
@kosmita: Ale do czego mnie przekonujesz? Że nie istnieje wykorzystywanie pijanych kobiet? Przemoc wobec kobiet? Czy że kobiety wykorzystują sprzyjające im prawo anty-przemocowe niekiedy z czystej zawiści, albo chęci zysku? Bo jedno i drugie i trzecie jest dla mnie oczywiste - nie musisz mnie uświadamiać.
  • Odpowiedz
a druga w tej samej sytuacji nagra titktaka, że faceci to debile bo zaprosiła typa na film, a on nic nie zrobił


@Soothsayer: moim zdaniem samo zaproszenie na film nie jest zaproszeniem na wiadomo co bo to zależy od wielu czynników ale przypomniał mi sie jeden shot
Ghost2 - >a druga w tej samej sytuacji nagra titktaka, że faceci to debile bo zaprosi...
  • Odpowiedz
@onepnch: no jak dla ciebie posiadanie znajomych, kumpli, przyjaciół, jakiejkolwiek interakcji z innymi ludzmi, z ktorymi nie masz zamiaru sięruchac to strata czasu... no to żyj se jak chcesz, ale nie oceniaj innych xD
  • Odpowiedz
chyba tylko jakiś frajer po takim czymś by został i oglądał film xD


@frywolnyanon: No widzisz, życie to sztuka wyboru i m.in wyczuciu odpowiedniej sytuacji, ustaleniu celów i priorytetów.
Jeżeli faktycznie chodziło o zaliczenie i tyle, to zostawać nie ma sensu i w ogóle po co się spotykać, temat zamknięty.
Jeżeli jednak chodzi o coś innego, a dziewczyna z jakichś tam powodów jeszcze nie jest gotowa na kolejny krok to trzeba
  • Odpowiedz