Wpis z mikrobloga

@zupakalafiorowazkluskami Giertych wcale jakoś bardzo swoich poglądów nie zmienił. Po prostu je teraz skrzętnie ukrywa, jedyny pogląd jaki być może zmienił, to ten na temat wyjścia z Unii.

W każdym razie, jeśli będzie jechał z pisowcami, a swoje religijne oceny świeckich rzeczy zostawiał dla siebie. To dla mnie git
  • Odpowiedz
i działacz na rzecz lpgt :) zmienia kurs jak flaga na wietrze.


@brtkox: A może wystarczy sprawdzić, że Giertych przeprosił za swoją współpracę z PIS już kilka lat temu. Poznał ich i zrozumiał, że zrobił błąd.
  • Odpowiedz
Tak, zmądrzał. Wygrały siły dobra i traz będziemy żyć w szczęśliwym kraju rządzonym przez uczciwych mężów stanu. A tak powaznieyto Roman Giertych został wyruchany przez Kaczyńskiego będąc w koalicji i jak mało kto ma powody nienawidzić PiSu - stąd ta zmiana o 180 stopni w głoszonych poglądach i tępieniu pisowców.
  • Odpowiedz
A tak powaznieyto Roman Giertych został wyruchany przez Kaczyńskiego będąc w koalicji i jak mało kto ma powody nienawidzić PiSu - stąd ta zmiana o 180 stopni w głoszonych poglądach i tępieniu pisowców.


@ger4pp4: no, czyli zmądrzał.
  • Odpowiedz
@zupakalafiorowazkluskami:
Cieszę się, że Giertych jest po jasnej stronie mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak po tak dramatycznej zmianie poglądów, od polityka wymagam jakiegoś wyjaśnienia, a może nawet przeprosin za to co było. Ech, rozmarzyłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stąd ta zmiana o 180 stopni w głoszonych poglądach i tępieniu pisowców.


@ger4pp4: nie, zmiana jest z dwóch powodów:
1) być może rzeczywiście zmienił poglądy na niektóre sprawy
2) ale już na pewno zmiana poglądów jest stąd, że go Kaczor prawie na drugą stronę wysłał i ledwo co gościu przeżył. Więc ma prawo ich nienawidzić.
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: Rok 2007 był 17 lat temu. Świat niesamowicie się zmienił, zmienilo się też samo PiS, które w czasach swojej koalicji z LPRem było nieco inną partią i nie doprowadziło wtedy do takiego #!$%@?. może to ten #!$%@? przekonał Giertycha że z PiSem trzeba walczyć? Może były to inne rzeczy? Bez względu na powód sądzę że po ponad 15 latach można zmienić poglądy i nie ma w tym nic zdrożnego.
  • Odpowiedz