Wpis z mikrobloga

  • 6
A na antenie radia Maryja rydzyk (specjalnie z małej) mówił, że jego uczelnia nie dostaje rządnych dotacji i prosi o wpłaty. Klamczuszek.
  • Odpowiedz
@badreligion66: przecież sami pisowcy określają ich dyktaturę "państwem PiS" i go teraz zawzięcie bronią... ich niedoczekanie. Cele już się grzeją na resztę pisowskich gnid ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@open_or_die: @HrabiaZet @Wasky Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce w 2024 roku aby zostać dyrektorem państwowej szkoły, po za konkursem potrzebna jest między innymi decyzja o nienagannej opinii kandydata od proboszcza parafii, na terenie której znajduje się państwowa placówka oświaty...

Nie, to nie żart.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale w Polsce w 2024 roku aby zostać dyrektorem państwowej szkoły, po za konkursem potrzebna jest między innymi decyzja o nienagannej opinii kandydata od proboszcza parafii, na terenie której znajduje się państwowa placówka oświaty...


Nie, to nie żart.


@FuriousViking: To jednak żart, wiem świeżo z najbliższego otoczenia.
  • Odpowiedz
@DEATHSTROKEBACK a te zaświadczenie to się bierze w kościele przypisanym do miejsca zamieszkania czy zameldowania? W sumie to dla mnie mogą wymagać nawet odlewu fiuta ale niech to robią za swoje z tacy a nie za moje pieniądze z podatków
  • Odpowiedz