Wpis z mikrobloga

@mati1990: dla mnie to co piszesz to i tak nieistotne bzdury, bo pracuję na b2b, a kosztami pracownika niech się martwi firma która chce zatrudniać specjalistów na umowę o pracę - jak jeszcze na UOP pracowałem to nikt nie miał z tym problemu xd
koniec końców i tak pracownik jest obciążony wszystkimi podatkami nie koniecznie finansowo ale np większymi obowiązkami czy umiejętnościami


@mati1990: Ja tam się nie czuje niczym obciążony, ale to pewnie dlatego, że się uczyłem i teraz nie myślę o tym ile muszę wypracować, żeby mi pracodawca zapłacił, tylko szukają specjalisty jak ja, to muszą zapłacić jak ja chcę i reszta mnie nie interesuje xD
Może ty dorobisz do emerytury może nie koniecznie. :)


@mati1990: olaboga to sobie wyjadę na zachód i jeszcze zachodnią emeryturkę wypracuje xD

Zamiast szukać barier, to szukaj szans. Wtedy będziesz miał jakieś szansę na osiągnięcie sukcesu, a nie bordo na wykopie xD
To, że przesiedziałeś przed kompem pół życia to też wina rządu? xD
@malinq: nie, moich #!$%@? starych że nie dali mi tutorialu do gry w życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
danie dzieciakowi kompa w wieku 5 lat to głupi pomysł, jak widze ludzi którzy dają tablet gówniakowi lvl3 żeby się #!$%@?ł to mi się nuż w kieszeni otwiera
danie dzieciakowi kompa w wieku 5 lat to głupi pomysł


@mati1990: ja dostałem w wieku 3-4 lat, będąc w pierwszej grupie przedszkola i teraz pracuję w IT. Dorosły jesteś, weź odpowiedzialność za siebie, a nie zwalaj wszystko na rodziców xD
@malinq: np dla większości znalezienie dziewczyny żaden problem i myslą że rzucenie tekstu znajdź se babe załatwi sprawę. Bo co to znaczy i jak to sie robi to nikt nigdy nie raczył wytłumaczyć. na studniówce nie byłem, nie chodzę nawet na urodziny w rodzinie a dopiero co po znajomych (jakich?)
@mati1990: ja na studniówce byłem i #!$%@? się bawiłem, a doświadczenia z dziewczynami sam musisz nabrać, tego się nie da nauczyć. Wystarczy przestać myśleć jak przegryw i normalnie z nimi rozmawiać