Wpis z mikrobloga

taa ale lecę od dnia w którym ryży został premierem, wtedy miał realną władze


@mati1990: ale ryży miał realną władzę od 13. grudnia, a to 31 dni, a nie 33.
  • Odpowiedz
  • 0
@SpokojnySokrates: na dobry początek powrót z tymczasowego vatu 23 na 22 (marzenie o podatku na elektronikę jak wniektórych państwach 7-8%), likwidacja podatków od sprzedaży prywatnych towarów i od oszczędzania, takich samych szans w dostaniu kredytu na mieszkanie co małżeństwa, wyrównanie od państwa wypłaty bo moja podwyżka nie pokryła w pełni strat poniesionych przez inflacje. i w sumie to tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq: dokładnie od dnia wyborów przez sejm tuska na premiera o tak to było

@Leniek nie chcę, mi tam zwyczajnie wystarczy żeby się #!$%@? odemnie i od moich pieniędzy tyle i aż tyle
  • Odpowiedz
dokładnie od dnia wyborów przez sejm tuska na premiera o tak to było


@mati1990: czyli próbujesz rozliczać nowy rząd przed uformowaniem go? Matecki jesteś co raz głupszy xD
  • Odpowiedz
  • 1
@malinq: tak bo od razu po wyborze miał expose na którym zaczął wyrzucać kasę do kosza, obiecywać 800+, babciowe i inne, miał szanse w tym samym momencie coś zaproponować dla singli ale tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
@mati1990 nie ma podatku od sprzedaży prywatnych towarów, oszczedzac mozna bez podatku do kwoty 24k pln rocznie. A o inflacji i cyklach ekonomicznych to musisz się jeszcze dokształcić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wychwalany: tak? to sprzedaj konsole/pceta od 1500zł, sprzedaj auto :) bez podatku jak ci się uda to zawołaj
no to widzę rzeczy nie istniejące jak mi znika rocznie z oszczędnościowego 200-300 zeta
mi i mojemu portfelu wystarczy wiedza że muszę wyciągnąć 30% więcej w tym roku na praktycznie takie samo jedzenie a podwyżka w okolicach 15% i zamiast odkładać ponad połowę wypłaty finalnie jestem na poziomie 40%
  • Odpowiedz
@mati1990 sprzedawałem nie raz i nie było obowiazku podatkowego.

Jeśli znikaja ci oszczędności to nie marnuj czasu i nabądź podstawową wiedzę o finansach osobistych i sposobach oszczędzania. Wczoraj widziałem wpis ze rząd chce w tym zakresie edukować Polaków, więc zrobią coś dla Ciebie.
  • Odpowiedz