Wpis z mikrobloga

@Tiab: Najbardziej przewalone mają roczniki 1996-2002, wysokie ceny wynajmu, wysokie ceny mieszkań, wysokie ceny życia + aktualne ostudzenie gospodarki, it's over dla chłopów i bab
Najbardziej przewalone mają roczniki 1996-2002


@sezonowiec1: Mam paru znajomych w tych rocznikach, moja różowa się w to łapie, raczej większość na swoim siedzi już. Część kupiła, część dostała, część odziedziczyła. Na wynajmie mało kto został. W zasadzie jedna parka znajomych ale oni już działkę dostali i zaraz z budową ruszają.
@1624294678:

ale jak bedzie wojna to nagle wszyscy beda chcieli by taki bezdomny i bezdzietny singiel im bronił bachorów i domostw przed ruskimi nie?


Jak będzie wojna to zalecam #!$%@?ć co sił w nogach, niezależnie od stanu posiadania. Do maszynki wpadają zarówno 18. letnie chłopaki z liceum jak i 50. letnie głowy rodziny. Ukraina pięknie nam pokazuje, że lepiej jest wyjechać pierwszego dnia póki granice są otwarte i poczekać aż frajerzy
praca zdalna się skończyła i teraz już tylko hybryda więc i tak musisz mieszkać w mieście lub jego obwarzanku


@PfefferWerfer: z tego co widzę po znajomych część osób ze względu na pracę hybrydową zmieniło plany i zamiast klatki 50m2 przy hehe metrze, żeby było blisko do januszexu wzięło x2 metraż na #!$%@? na obrzeżach albo pod miastem, a za resztę samochód na dojazd do pracy raz na tydzień czy dwa.
@Tiab: Zapominasz, że jeszcze parę lat temu nie było internetu i nie tak prosto było sobie wpisać po prostu jakiś zasrany kalkulator i w 5 minut wszystko rozkminić. Ale ty pewnie masz kilkanaście lat i urodzony ze smartfonem w ręce to ciężko to sobie wyobrazić.
@NieRozumiemIronii: Co ty #!$%@? #!$%@? XD Ja mam 33 lata i dopiero od 18 roku życia miałem neta w domu. A ludzie którzy najwcześniej mieli te pierwsze linie to nie wiem może jak mieli po 13 lat tylko że wtedy to jeszcze nic tam nie było poza jakimiś prostymi gierkami w przeglądarce i się płaciło jak za impulsy telefoniczne więc nikt tego nie używał na co dzień bez przerwy.
@NieRozumiemIronii: Tak polska F a reszta miała smartfony od dziecka 35 lat temu i po co te głupie #!$%@? cymbale? Pamiętasz kafejki internetowe te kilkanaście lat temu? I gdzie one w tym twoim obrazie się mieszczą gdzie każdy miał neta na chacie od 30 lat? Z przegrywem jak zwykle się nagada jak z usmarkanym naje. A moją mamę to byś chciał mieć w wyrze ale umrzesz prawikiem więc możesz tylko pomarzyć