Wpis z mikrobloga

  • 78
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych pamiętam to zaskoczenie kumpla którego zabrałem na dziwki kiedyś xD

Pierwsze zaskoczenie to była cena że może sobie za 100zl poruchac z całkiem fajną dupeczką a randka więcej kosztuje bez gwarancji ruchania

Później zaskoczyło go że może być piątym klientem tego jednego dnia xD ale w sumie jego księżniczka z tindera mogła dzień wcześniej przeżywać ONSa z ciapakiem na Erasmusie więc na jedno wychodzi.
  • Odpowiedz
nie wychodzi na jedno XD


@KisielBB: no pewnie, że nie wychodzi bo dziwki głupie nie są i nie dają d--y za darmo a p0lki są głupie i dają się wyruchać chadom i ciapakom za darmo a później beciak ma się starać i zabiegać o witaminkę
  • Odpowiedz
za 100 zł? To chyba za kontenerem na śmieci z tirówką xD


@srogie_ciasteczko: chciałeś być taki zabawny... mistrz ciętej riposty... szkoda tylko, że g---o wiesz i nawet nie sprawdziłeś

sprawdź sobie ogłoszenia... to było parę lat temu więc powiedzmy do 150zł znajdziesz w Polsce pewnie kilka dupeczek w średnim wieku całkiem nieźle utrzymane które zrobią, albo wszystko, albo część serwisu
  • Odpowiedz
@Sprus a potem płacz w #przegryw że hyyyyyyyyy nie mam dziewczyny, no nie macie jak traktujecie potem przyszła partnerkę jak te #!$%@?ę z roksy.

Trzeba być niezłym śmietnikiem by chwalić się takimi rzeczami btw
  • Odpowiedz
a potem płacz w #przegryw że hyyyyyyyyy nie mam dziewczyny, no nie macie jak traktujecie potem przyszła partnerkę jak te #!$%@?ę z roksy.


po 1 - skąd pomysł, że nie mam dziewczyny?
po 2 - skąd pomysł, że traktuję swoją dziewczynę jak dziwkę?
po 3 - skąd pomysł, że d----a z roksy jest jakaś gorsza?

Trzeba
  • Odpowiedz
@Sprus Jesteś typem osoby którą gardzę. A jeśli myślisz że jedyne co kobieta może ci zaoferować to s--s to jesteś zepsutym do szpiku kości nieszczęśliwym człowiekiem
  • Odpowiedz
Jesteś typem osoby którą gardzę.


mam to w dupie

A jeśli myślisz że jedyne co kobieta może ci zaoferować to s--s to jesteś zepsutym do szpiku kości nieszczęśliwym człowiekiem


większość
  • Odpowiedz