Wpis z mikrobloga

  • 78
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych pamiętam to zaskoczenie kumpla którego zabrałem na dziwki kiedyś xD

Pierwsze zaskoczenie to była cena że może sobie za 100zl poruchac z całkiem fajną dupeczką a randka więcej kosztuje bez gwarancji ruchania

Później zaskoczyło go że może być piątym klientem tego jednego dnia xD ale w sumie jego księżniczka z tindera mogła dzień wcześniej przeżywać ONSa z ciapakiem na Erasmusie więc na jedno wychodzi.
  • Odpowiedz
nie wychodzi na jedno XD


@KisielBB: no pewnie, że nie wychodzi bo dziwki głupie nie są i nie dają dupy za darmo a p0lki są głupie i dają się wyruchać chadom i ciapakom za darmo a później beciak ma się starać i zabiegać o witaminkę
  • Odpowiedz
za 100 zł? To chyba za kontenerem na śmieci z tirówką xD


@srogie_ciasteczko: chciałeś być taki zabawny... mistrz ciętej riposty... szkoda tylko, że gówno wiesz i nawet nie sprawdziłeś

sprawdź sobie ogłoszenia... to było parę lat temu więc powiedzmy do 150zł znajdziesz w Polsce pewnie kilka dupeczek w średnim wieku całkiem nieźle utrzymane które zrobią, albo wszystko, albo część serwisu
  • Odpowiedz
@Sprus a potem płacz w #przegryw że hyyyyyyyyy nie mam dziewczyny, no nie macie jak traktujecie potem przyszła partnerkę jak te #!$%@?ę z roksy.

Trzeba być niezłym śmietnikiem by chwalić się takimi rzeczami btw
  • Odpowiedz
a potem płacz w #przegryw że hyyyyyyyyy nie mam dziewczyny, no nie macie jak traktujecie potem przyszła partnerkę jak te #!$%@?ę z roksy.


po 1 - skąd pomysł, że nie mam dziewczyny?
po 2 - skąd pomysł, że traktuję swoją dziewczynę jak dziwkę?
po 3 - skąd pomysł, że dziwka z roksy jest jakaś gorsza?

Trzeba być niezłym śmietnikiem by chwalić się takimi rzeczami btw


no tak bo ruchanie to straszny wstyd
  • Odpowiedz
@Sprus Jesteś typem osoby którą gardzę. A jeśli myślisz że jedyne co kobieta może ci zaoferować to seks to jesteś zepsutym do szpiku kości nieszczęśliwym człowiekiem
  • Odpowiedz
Jesteś typem osoby którą gardzę.


mam to w dupie

A jeśli myślisz że jedyne co kobieta może ci zaoferować to seks to jesteś zepsutym do szpiku kości nieszczęśliwym człowiekiem


większość kobiet max co może mi zaoferować to danie dupy
więc jeżeli max tego co kobieta oferuje to seks (często średni, drętwy, bez polotu i mało satysfakcjonujący) to jest to max moich oczekiwań
jeżeli max kobiety możliwości to danie dupy to jeżeli randka
  • Odpowiedz