Aktywne Wpisy

#gielda
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)
Krótkie pytanko... ile zarabiacie na giełdzie? Bo od jakiegoś czasu non stop widzę jakieś śmieciuchy, etfy, uśrednianie i inne giełdowe wpisy. Wydaje mi się, że wszyscy dookoła to jacyś znawcy giełdy/kryptowalut tylko ja jak taki debil jestem kompletnie zielony.
Ile zarabiacie znaczy oczywiście jakiś rząd wielkości typu 1000, 10 000, 100 000 zł w ciągu ostatniego roku a nie dokładną kwotę co do grosza ;)

Pawel993 +43
źródło: HIWMVz4XoAA_ktf
Pobierz




Cały wycop 2.0 zawalony Tuskiem jako giga chadem. Chcecie wierzyć czy nie, oczywiście dostałem ruble od naszych sąsiadów plus dostałem polskie złote od Kaczelnika za sianie propagandy.
Przypomnijcie sobie wykopki (dosyć tępe) jedną rzecz, 2 lata temu cała ściana była zawalona CHADEM ZEŁEŃSKIM DAJCIE PLUSIK 2k PLUSÓW. Gdzie teraz to jest? xD
TUSK GIGACHAD WSPANIAŁY CZŁOWIEK. Spokojnie wykopki, poczekajcie dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, mieszkam u Kaczyńskiego w garażu, oni mi każą to pisać i mi płacą. Wcale nie śledzę tego portalu od 12 lat i nie widzę masy przygłupstwa. Ale ten no, TUSK GIGACHAD WRUCIŁ HUSARIAAAAAA POLACYYYYY, no chyba raczej: NIEMCYYYYYYYYYYYYYYY
#polityka
Ale będziecie biedni xD
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: nie byla, nikt tak nie mowil, wszyscy wiedzieli od zawsze ze ukrainie to trzeba z glowa pomagac, co ty piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)