Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cały wycop 2.0 zawalony Tuskiem jako giga chadem. Chcecie wierzyć czy nie, oczywiście dostałem ruble od naszych sąsiadów plus dostałem polskie złote od Kaczelnika za sianie propagandy.
Przypomnijcie sobie wykopki (dosyć tępe) jedną rzecz, 2 lata temu cała ściana była zawalona CHADEM ZEŁEŃSKIM DAJCIE PLUSIK 2k PLUSÓW. Gdzie teraz to jest? xD
TUSK GIGACHAD WSPANIAŁY CZŁOWIEK. Spokojnie wykopki, poczekajcie dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, mieszkam u Kaczyńskiego w garażu, oni mi każą to pisać i mi płacą. Wcale nie śledzę tego portalu od 12 lat i nie widzę masy przygłupstwa. Ale ten no, TUSK GIGACHAD WRUCIŁ HUSARIAAAAAA POLACYYYYY, no chyba raczej: NIEMCYYYYYYYYYYYYYYY
#polityka
Ale będziecie biedni xD



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): A daj spokój. Lubię sobie poprzeglądać gorące, ale teraz coraz częściej opuszczam po kilku wpisach. Zażenowanie jest ogromne. Nie chodzi tutaj o jeżdżenie po pisie, bo zasłużyli, ale to są posty dzieci albo zwykłych półgłówków. Analogicznie do gigachada Zeleńskiego. Przecież nie da się nie schować twarzy w dłoniach widząc wpisy typu ,,Ale Hołownia orze pisowców xDDDDDDDDDDDDDDD''. Po emotkach widać jaka ciemnota siedzi na popularnych tagach jak obecnie sejm.
  • Odpowiedz