Wpis z mikrobloga

@Linnior88: jeżeli para się dogada, że ona przez pracę czy inne czynniki nie może w pełni poświęcić się opiece nad dziećmi przez dany czas, za to on może i chce ją odciążyć w tym, to taki ojciec spisuje równie dobrze i nie leży śmierdząco całymi dniami. Ty za to generalizujesz plując jadem na cały rodzaj męski bo Twój były był do kitu. Nie każdy facet jest jak Twój były.
@Linnior88: NA INSTA?! Przypominam, że to ja Cię poblokowałem bo miałem dosyć Twoich borderowych odpałów, kilka dni temu na priv na wykop napisałaś "bo ci smutno" i tylko spytałem na insta o co Ci chodzi, a Ty mi teraz z tym wyjeżdżasz??? Dzięki za przypomnienie, że nie bez powodu poblokowałem Cię na większości portali.
@GalAnonimowy ok, ja tylko byłem ciekaw,czy serio poznaliście sie tu i nie dałeś za wygrana i zacząłeś,jak typowy spierdox wykopek szukać różowej damy licząc na cos, jak ona serio istnieje i robi takie cyrki jednocześnie odwracając kota ogonem to współczuje
@shelkofy: nie chcę za bardzo zagłębiać się w szczegóły, ale nie, nie szukam różowej na wykopie. Z Linnior88 miałem kontakt i starałem się być dobrym kolegą, ale jak mam obrywać za niewinność, to sorry. I'm out. Po pierwszej awanturze z jej strony napisała do mnie dwa razy, na screenie to był drugi raz. Pierdzielę.
@Linnior88: nie wiem dlaczego zakładasz od razu że mają dzieci, po 2. od nich zależy jak się dogadali (no chyba że chłop specjalnie np leci w #!$%@? żeby nie znaleźć pracy). ogólnie muszę z przykrością stwierdzić że jesteś ostro #!$%@? - taki biegun przeciwny do chłopów cisnących wszystkie baby od p0lek i #!$%@?, ty ciśniesz facetów (zakładam też że duża część postów tych chłopów to baity, #!$%@? ale nadal baity). cisnęłaś