Wpis z mikrobloga

@apee: ja za 520 kupiłem w 2022 140m2 bliźniaka wykończonego 5 letniego w Gnieźnie, tylko meble se wrzuciłem
@kuraku praca zdalna/hybryda, zresztą do biura w poz jadę 45min a jak mieszkałem w pozku to wychodziło mi prawie 30min, nieraz nawet więcej jak były gorsze warunki i robiły się korki. Restauracje mam, szkoły też są, nawet wyższe ale raczej gówno kierunki, jak będę miał gówniaka to mu kupię rower elektryczny albo będzie
no i jak tam z pracą, szkołami, restauracjami. I czy da się bez samochodu żyć, czy do 18tki jesteś szoferem dla gówniaka?


@kuraku: w przeciętnej miejscowości gminnej w której mieszka 5k mieszkańców masz normalnie szkoły od podstawówki do liceum oraz restauracje. A my tu mówimy o mieście powiatowym gdzie mieszka z 40-50k ludzi zaskoczę cię ale w takim mieście mogą być nawet uczelnie wyższe, a przejście takiego miasta z jednego końca
@apee
To są właśnie bliźniaki vs bliźniaki. Cena wydaje się atrakcyjna ale:
1. To nawet nie jest powiatiwa tylko jakas wioska, podejrzewam że droga dojazdowa fatalna.
2. Szambo, brak kanalizy, czyli podstawa. Brak możliwości podłączenia gazu (najtańsza i najczystsza opcja jeśli chodzi o obsługę beż inwestowania w pompę ciepła.) Duży minus.
3. Możliwość adaptacji poddasza według własnych potrzeb. W projekcie przewidziane są trzy sypialnie, ale na tym etapie można zrobić dwie większe.