Aktywne Wpisy

abd00l3k +402
Ja tylko przypominam, że w czasie COVID te konowały miały stawki x2, pomyślcie jakie wtedy było eldorado. Temat trzeba grillować tak samo jak temat Majtczaka, do skutku.
#lekarz #lekarz100k
#lekarz #lekarz100k

Dragnipurake +28
Rano wisiał tu wpis, ale zniknął, więc wrzucam zdjęcie z niego.
Miejsce: Tauron Arena, wczoraj niby zrobione, bo tam jakiś koncert był.
No to w sumie widać, że wrócił do Polski, a przy boku kto? Od tyłu niby wygląda jak Amanda i tak we wpisie było, ale może to ktoś inny?
Choć jeszcze przed rozstaniem było gadane, że Amanda w Polsce na powrót im mieszkanie urządza, więc nie zdziwiłbym się jakby to wszystko było pod
Miejsce: Tauron Arena, wczoraj niby zrobione, bo tam jakiś koncert był.
No to w sumie widać, że wrócił do Polski, a przy boku kto? Od tyłu niby wygląda jak Amanda i tak we wpisie było, ale może to ktoś inny?
Choć jeszcze przed rozstaniem było gadane, że Amanda w Polsce na powrót im mieszkanie urządza, więc nie zdziwiłbym się jakby to wszystko było pod
źródło: kiszak
Pobierz




Od ponad roku mieszkam 10 minut spacerem od pracy, w której pracuję hybrydowo, a w większości zdalnie. Czasami trzeba ogarnąć coś co wymaga sprzętu więc przychodzę. Bezpośrednio obok mnie jest też Żabka (to ważne).
Nie chwaliłem się że zmieniłem miejsce zamieszkania, ale praktycznie wszyscy już zdążyli to zauważyć.
Od jakiegoś czasu oraz częściej jestem zapraszany na spotkania bezpośrednio do sali konferencyjnej czy w jakimś biurze, na zasadzie "chodź wpadniesz na chwilę".
Dzisiaj, gdy zbierałem się do wyjścia na takie spotkanie, kolega z roboty przelał mi 20 złotych blikiem i napisał czy mogę po drodze wziąć niebieskie LMy z Żabki. Ku*wa no tego jeszcze nie grali, zaraz za catering będę robił, takie uroki mieszkania blisko pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #praca #mieszkanie #korposwiat #kariera
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim