Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ralphs: Jak gówno to się nie zgodzę. Wrzucę potem trochę zdjęć z tego telefonu, mam backup karty pamięci z niego gdzieś na kompie. Przy normalnym świetle to były całkiem wystarczające zdjęcia. Chociaż oczywiście dzisiejsze są dużo lepsze.
Taaaaa w 2006 roku każdy dzieciak miał smartfona XD


@mayek: Śmiem twierdzić, że w 2006 roku to jeszcze żadne dziecko i większość dorosłych nie wiedziała w ogóle co oznacza słowo smartfon używając co najwyżej jakichś Nokii z rysikiem lub tej takiej wysuwanej Nokii muzycznej co była zazwyczaj biało czerwona lub biało niebieska.
Ale bzdury gadasz. Tel telefon wyszedł w 2006 roku. Pierwszy iPhone rok później i był luksusem, zanim każdy dzieciak biegał ze smartfonem, szczególnie w Polsce, minęło jeszcze sporo czasu.


@jamtojest2: Prawda. Jeśli dobrze pamiętam to ogólnie takie przechodzenie masowe na smartfony w naszym kraju zaczęło się jakoś w plus minus 2012 roku jak Sony wypuszczało Xperie swoje, ale nie te małe z wysuwaną klawiaturą i walkmanem co je James Bond reklamował
Ericsson T20s na K750 to byłem pod wrażeniem, ale jak dostałem K800i to szczęka mi opadła.


@NdFeB: podążałem tą samą ścieżką ericssonową co Ty xDD

T20->K750i->K800i

Na T20 pamiętam gierkę którą się zajmowało kolejne tereny ekranu, na k750ik800i był tennis :)

oczywiście w k750i/k800i dżojstik padał, ale udało się tuż przed końcem gwarancji wymienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z mojej perspektywy smartfony weszły na dobre razem z Xperiami, HTC i pierwszym i drugim Galaxy S.


@jamtojest2: Ja to może trochę inaczej pamiętam bo akurat w gimnazjum byłem wtedy, więc co dzieciaki to wiem jakby z pierwszej linii frontu. Ale faktycznie przypomniałeś mi HTC wtedy dość modną marką nawet było ogólnie a Iphone to był takim telefonem dla bananów wtedy o który co najwyżej większość widziała w teledyskach Justina Biebera.
rocznik 99, pamietam jak dostalem go na komunie od wujka ktory pracowal w salonie plusa, to byly czasy - inne dzieciaki mialy k750i, a ja chodzilem z k800i i czulem sie jak książe


@flickkk: Jak jesteś 99'' to u nas na komunię luksusem było jeszcze dostać odtwarzać MP4 z wyświetlaczem Creative czy innego gówna, komputer na którym się dało grać w gta. Pamiętam, że jakoś wtedy ziomek dostał komputer stara mu