Wpis z mikrobloga

@jamtojest2: mam nadzieję że masz joystick na wymianę bo po kilku miesiącach będzie jak te w pegazusie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps jak kupiłem i dostałem nówkę za 1500zl zł to o mało nie zesralem się z szczęścia w gacie
  • Odpowiedz
@jamtojest2: ja nie zapomnie nak wchodizly pierwsze bezklawiszowe dotyki i byla beka śmiechu ze jak to bez klawiatury, kto to bedzie z tego korzystal I JAK? XD pamietam ze chyba wlasnie Sony czy Samusng? rozdawalo ulotki ze rozlosuje wsrod klientow kawalek murawy z jakiegis tam stadionu o wielkosci przekatnej ekranu zeby zachecic :D jak konczylem podstawowke to najwiekszy szpan i lans to bylo n93 albo n95 Nokii
  • Odpowiedz
  • 0
@jamtojest2 @jamtojest2

@LezliNilsen


I tak, był wtedy jednym z najdroższych telefonów. Droższe były jakieś wynalazki biznesowe, symbiany itd., ale to była nisza. K800i w tamtych czasach to był model premium.


Nie wiem czy takie drogie....zwłaszcza Motorola A925 za 800 zł, można było taką dostać, co też Ja uczyniłem... Bardzo fajny sprzęt jak na tamte czasy... jabber z gg, tlenem, itp, fajne gry w 3D na Symbiana, nie to co na javie, mp3,
  • Odpowiedz