Wpis z mikrobloga

Widać żę Tusk z PO przyjęła do siebie nauczkę że jeśli się uda wygrać w wyborach, to trzeba będzie zagrać twardo z PISowcami
i już po pierwszym tygodniu sprawowania rządów wziął PIS za mordę ku uciesze elektoratu, który pragnie zemsty?

#polityka #polska #neuropa #tvpis #4konserwy #dobrazmiana #ankieta #pytanie

Czy podobają ci się obecne ,,twarde" metody rządu Tuska wobec PISu?

  • tak 39.0% (55)
  • jeszcze jak (mogli by mocniej) 42.6% (60)
  • raczej tak ale ciut lżej 4.3% (6)
  • raczej nie, powinni zająć się gospodarką 1.4% (2)
  • nie, to teatr dla gojów 5.0% (7)
  • nie, to przypomina wczesną Białoruś 5.0% (7)
  • Zdecydowanie nie 2.8% (4)
  • nie wiem / nie mam zdania 0% (0)

Oddanych głosów: 141

  • 10
@Lukardio nie, łamią prawo nawet gorzej niż robił to PiS, wybieranie wygodnych do rozpatrzeni pozytywnie dla rządu sądów mimo że to nie ich jurysdykcja? Opluwanie aktów łaski prezydenckiej bo nie pasują do partyjnych założeń? akcja z aresztowaniem osoby ułaskawionej prosto z pałacu prezydenckiego? Blokowanie prezydenta autobusami podlegającymi pod władze miasta koalicji rządzącej? Nie wpuszczenie posłów w ramach interwencji poselskiej do aresztowanych? A to wszystko w kilkanaście godzin a nie cała kadencję.

To
@ekjrwhrkjew Atomówek też nie będzie, do tej co była przygotowana na Pomorzu właśnie wchodzi na polecenie Tuska audytor z partii Zieloni, chyba nie trzeba mówić co to oznacza, mieszkalnictwo dopompowali i to jeszcze nie singlom tylko tym co narobili sobie gówniaków, natomiast o wojsku przebąkiwali że będą zrywać kontrakty na uzbrojenie.

Że tak powiem: BINGO :-)
@Lukardio: jestem zaskoczony sprawnością i zdecydowaniem.

Ciekawy jest fakt że w mediach obecnie zobaczysz prawie samych pisowcow.

PO/Koalicja trzyma się z dala od wywiadów.

Tak samo było przy TVP gdy w momencie przejścia Tusk i spółka (rząd) był na spotkaniu BbNu u prezydenta.
@Lukardio: wszyscy którzy odpowiedzieli "tak" powinni przemyśleć swoje zdanie, bo póki co to dobierają się pisowi do dupy, ale jak zaczną się wam dobierać do dupy, to już nie będziecie tacy zadowoleni