Wpis z mikrobloga

Dziękuję Ci PanieBożu za #homeoffice. Jakbym miał w taki mróz wyjść z chaty, po ciemku, skrobać auto i tarabanić się przez pół miasta do korpo mordoru, albo fabryki smrodu to wolałbym od razu ze sobą skończyć niż tak cierpieć :D

Kvrwa za żadne pieniądze. Nie mówiąc już o ludziach z najniższej klasy robotniczej (tzw. plebs), którzy tyrają teraz gdzieś po budowach, albo w otwartych halach/magazynach. Przecież to jest nieludzkie.

#praca #pracait #programista15k #programista30k #robpill #bekazpodludzi #heheszki
LezliNilsen - Dziękuję Ci PanieBożu za #homeoffice. Jakbym miał w taki mróz wyjść z c...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-05 134653

Pobierz
  • 41
, jakby nie oni to byś srał do latryny i jadł z koryta,


@Drake1: no nie. Bo rzeczy wymyśla inteligencja, a plebs tylko jest przedłużeniem ich rąk do czarnej roboty. Także gdyby nie inteligencja to plebs dalej obrzucałby się gównem dla zabawy i mył raz w miesiącu, albo wcale.

Zapytaj przeciętnego wyborcę pisu, pewnie dalej znajdą się tacy, którzy myją zęby raz w tygodniu przed kościołem.

Jak jeszcze byłem kierownikiem w
@LezliNilsen: niby tak, ale... Podoba mi się zdalna, jest super i w moim wieku już się nie chce jeździć do biura, natomiast cieszę się, że jeździłem do biura jak byłem młodszy i bez dzieciaków. Wiadomo, że to tylko znajomi z pracy, ale mieliśmy taki kontakt, że do dzisiaj go utrzymujemy, a z niektórymi bardzo bliski. Poza tym siedzieć w domu cały czas mając 30 lat to słabo, a zakładam, że pewnie
@LezliNilsen

>ja mam hybrydę i dzięki temu widzę się z ekipą i nie zamulam cały czas w domu bez kontaktu z człowiekiem.


@Wight: czyli jedyni ludzie, z którymi się spotykasz to ci z pracy? Smutne... :(


Hybryda, chyba najbardziej skundlony system pracy biurowej.


Ja tam lubię tryb hybrydowy bo lubię towarzystwo ludzi, a i poznać nowych ludzi można