Wpis z mikrobloga

tl;dr zesrywu @supra107 z tego wpisu.

Chlop zesral sie bo ktos w tym wpisie https://wykop.pl/wpis/74513575/plusuja-ci-ktorzy-dalej-uzywaja-windowsa-10-i-za-k mial czelnosc miec czelnos uzywac linuxa. Userow zwyzywal od sekciarzy bo raz mu sie cos tam nie udalo, a na forum minta podobno go wysmiali bo nie znal podstaw linuxa (albo po prostu chcialby umic angilski #pdk), a po zapytaniu co konkretnie nie dzialalo i zaproponowaniu pomocy napisal tylko ze nie czyta dalej. To samo napisalem w komentarzu pod jego wpisem, ktory ze wzgledu na zbyt duza ilosc prawdy zostal usuniety bez jakiegokolwiek odniesienia sie do niego. Stawia siebie w roli wyznacznika, nie odpowiada na pytania, rzuca chybionymi wymyslami

#windows #linux #pcmasterrace #komputery
  • 12
@Rustyyyy: No cóż, tu już nie moja wina że ktoś nie załapał że pora odpuścić aferkę usuwając komentarze i musiał wstawić osobny wpis żeby ją kręcić dalej. ¯\_(ツ)_/¯
@vulcanitu: Nie wiem, ja się na to nie pisałem. To on pierwszy zrobił dedykowany wpis dla mnie, ja się z nim przez chwilę wygryzałem pod innym wpisem i zrobiłem drugi odnoszący się do fenomenu Linuksiarzy bez rzucania nickami, bo kij w mrowisko pierwszy wsadził ktoś inny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)