Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 92
@Kamero prawie zerowa, jako facet jest przegrana, będzie niska, słaba, z jakimiś śmiesznie małymi rączkami i stopami co się od razu będzie rzucać w oczy, a jako kobieta to już szkoda nawet analizę pisać
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: znam relacje osób, które przechodziły tranzycję dwukrotnie. Poza tym, osoba 14-letnia nie może kupować alkoholu, energentyków, prowadzić pożycia seksualnego, ale może zmienić płeć. Myślisz, że to właściwy wiek na podejmowanie takich decyzji. Życzę mu/jej szczęścia w życiu, ale po prostu dziwi mnie, jak podchodzi się do tych kwestii
  • Odpowiedz
prawie zerowa, jako facet jest przegrana, będzie niska, słaba


@Cernold: a wyobraź sobie co będzie jak nie daj Boże trafi do pudła z innymi facetami
  • Odpowiedz
@WielkiNos: to jest trudny temat ogólnie. Poznałem ostatnio na imprezie rodzinno-towarzyskiej 18latka (który jak się później okazało w wieku 15 lat przeszedł podobny zabieg). Przyjechał z dziewczyną. Na pierwszy rzut oka wyglądał na chłopaka, miał zarost i był wysoki tylko strasznie chudy. Później się dowiedziałem, że rodzice musieli mu, jej? te cycki usunąć, bo groził bohatyrem. Dla rodziców to zajebiście trudne musi być pozwalać dziecku tak się okaleczać. Nie mam
  • Odpowiedz