Wpis z mikrobloga

CHŁOP: na drugie śniadanie o 10:00 stek z antrykotu wołowego 400g i 2 kajzerki z masłem na grubo, podwójna espresso, czorna jak powieki górnika po szychcie

NOWOCIOTEX / ZOOMER: na drugie śniadanie szejk z ciotowatego białeczka i bananik, tylko nie za duży bo pilnuje węglowodanów + latte bezkofeinowa przelewana do kubka ze starbucksa

HEHEHEHE

#mirkokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #bekazzoomerow #bekazpodludzi
LezliNilsen - CHŁOP: na drugie śniadanie o 10:00 stek z antrykotu wołowego 400g i 2 k...

źródło: zoomer

Pobierz
  • 5
@LezliNilsen: Czytam te twoje posty i się nawet uśmiechnę ale teraz to się #!$%@?łem bo akurat zjadłem bułkę z nutellą i bananem popitą białkiem I się poczułem zaatakowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LezliNilsen:
Chłop: #!$%@? na kilometr po 10minutach treningu, wali siarkowe bąki co 5 minut, ma zaparcia z braku błonnika, umiera na miażdżycę i cholesterol
nowociota: pachnie takim piżmem #pdk, dobrze się wypróżnia, nie wali bąków, zdrowy jak ryba
  • 0
@Piks0n

@LezliNilsen:

Chłop: #!$%@? na kilometr po 10minutach treningu, wali siarkowe bąki co 5 minut, ma zaparcia z braku błonnika, umiera na miażdżycę i cholesterol

nowociota: pachnie takim piżmem #pdk, dobrze się wypróżnia, nie wali bąków, zdrowy jak ryba


HENIU POPACZ! KOLEGA CHYBA JE JAKI CIEPŁY? ( ͡º ͜ʖ͡º) A DOTYKAŁ TY PIEROGA KIEDYŚ CIOTUCHNO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)