✨️ Obserwuj #mirkoanonim Mam spory problem. Sam ze sobą. 3 miesiące temu nagle i niespodziewanie odeszła moja mama. Mój tata odszedł po długiej chorobie rok wcześniej. 39 lat na karku i jestem sierotą. Została mi już tylko siostra z domu rodzinnego. Mam żonę, 2 córki, a czuję się samotny. A może inaczej- nie czuję nic. Nic mnie nie cieszy, a prawie wszystko frustruje. Ma ktoś może namiary na jakiegoś sprawdzonego psychologa (najlepiej online), bo mieszkam na codzień w Niemczech. Sam sobie chyba nie poradzę #pomocy #psycholog
Mam spory problem. Sam ze sobą. 3 miesiące temu nagle i niespodziewanie odeszła moja mama. Mój tata odszedł po długiej chorobie rok wcześniej. 39 lat na karku i jestem sierotą. Została mi już tylko siostra z domu rodzinnego. Mam żonę, 2 córki, a czuję się samotny. A może inaczej- nie czuję nic. Nic mnie nie cieszy, a prawie wszystko frustruje.
Ma ktoś może namiary na jakiegoś sprawdzonego psychologa (najlepiej online), bo mieszkam na codzień w Niemczech.
Sam sobie chyba nie poradzę
#pomocy #psycholog
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
800 108 108
PN-PT 14:00-20:00
Pomagają w żałobie
To dziecko ma odcinać pępowinę tylko rodzic
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero