Wpis z mikrobloga

Prawdziwa siła męska płynie z samotności i nie posiadania znajomych, przyjaciół ani rodziny. Tylko taki facet może być mocny i stanowić o sobie.
Jedzie na wakacje to może na plaży leżeć kiedy chce i gdzie chce bez gadania baby. Może posprzątać kiedy chce a nie że, baba mu coś mówi albo uprawiać stosunek sam z sobą również kiedy chce i bez wymówek. A po pracy może odpoczywać ile chce i kiedy chce to samo zrobić sobie kanapki z czym chce a nie że, baba będzie wybierała albo zrobi za niego i jeszcze nie posmakuje bo nie z tym co facet lubi ()( ͡º ͜ʖ͡º)

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #blackpill #redpill #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowepaski #rozowypasek #zwiazki #badoo #tinder #seks
  • 48
  • 1
@Notabene: No ale po co Ci baba albo rodzina ? () To tylko wymysł społeczeństwa że, jej potrzebujesz albo mieć dzieci ? Po co ? Jak możesz np. kota albo psa a taki kot czy pies lubi Cię bezwarunkowo i pójdzie wszędzie z Tobą np. do lasu pójdzie ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Mógłbyś np. nigdy w życiu nie mieć kobiety
  • 0
@MistrzKowalski:

czyli psychicznie chorych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ty tak twierdzisz a oni że, są oświeceni iluminati oraz posiadają tajemną prastarą wiedzą na temat funkcjonowania kobiet i to ma sens a Ty się nie znasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@Biebrzanski_Ghul: Ile miałeś wtedy lat ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Ale pewnie później Cię zostawiła z alimentami i połowę majątku zabrała ()

@daro1 Czemu ? Taka jest prawda, system chce zniewolić facetów i wmawia że, jest inaczej ¯\(ツ)/¯
  • 0
@Biebrzanski_Ghul: A teraz ile masz ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
To na pewno dopiero rozwód, alimenty, pomówienia i podział majątku przed Tobą. Współczuję ale tak to jest kobiety są z natury złe, zepsute, pazerne, egoistyczne lewackie i psychiczne. Tylko udają do czasu i dobrze kalkulują ()
  • 0
@Biebrzanski_Ghul: No dokładnie ja mam 189 cm a kobiety lubią tylko wysokich 190 cm w górę i zarabiam mało tylko 7.5 tys zł netto ale wiem też że, są złe dlatego dobrze że, nie znam żadnej to musi być smutne żeby się kontaktować z takimi istotami ( _)
Współczuję Ci ale co zrobić, nic nie zrobisz jak zaślepiony huop to it's over dla niego (
@Zwierz33: Jak system chce zniewolić facetów kiedy ludzie dobierali się w pary już od od zarania dziejów? I co ma być tym zniewoleniem? Że nie mógłbyś robić tego czego chcesz bo miałbyś babę i dzieci? Życie w pojedynkę może być fajne tylko jak jest się młodym. A walenie konia to rzeczywiście satysfakcja :)
  • 0
@daro1: No tak od małego żebyś robił na babę, potem cię wykorzysta, alimenty itd...
Idź do szkoły a to nie prawda że, szkoła coś daje np. Steve Jobs rzucił i masz ja k wyszedł na tym a ktoś kończy studia i na etat w fabryce, zasadź drzewo, wybuduj dom żeby napędzić kasy firmom i developerom, weź kredyt żeby banki zarobiły, spłodź niewolnika a seks to narzędzie kontroli babskiej przereklamowane (
  • 0
@daro1: Co fajne w babie ? że, skóra o skórę ociera albo wkładasz kawałek mięsa w mięso ? ()
Przecież to prymitywne a mamy 21 w ()( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Jak zwierzęta jakieś a my nie jesteśmy zwierzętami tylko ludźmi czyli istotami wyższymi w hierarchii ziemskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to