Wpis z mikrobloga

same pudła


@DoubleAxxis: tym bardziej dziwi taka opinia. Nie piłeś takich wynalazków jak Joe Black lub innych mocno budżetowych wynalazków marketowych, przy których nawet "złota locha" to niezły destylat? W tym momencie pytam serio. Nie twierdzę, że Red Label jest jakimś super "towarem", natomiast jest całkiem niezły do drinków, czy choćby do picia z colą.
A z całą pewnością nie jest to "najgorsza whisky świata" i nie jest to moja opinia,
już pomijając że Lipton nie jest marką premium, to pamiętam że kiedyś to była całkiem przyjemna herbata, a teraz albo gorszą wodę mi leją z wodociągów albo straciłem kubki smakowe, ale wolę nieraz kupić jakąś herbatę marki własnej w lidlu czy biedrze bo jakiejś dużej różnicy między nimi a liptonem nie czuję


@Gomorakazowa: bardzo polecam tą z Auchan. Pół łyżeczki i jest miodzio( ͡° ͜ʖ ͡°)
SkromnyNick - >już pomijając że Lipton nie jest marką premium, to pamiętam że kiedyś ...

źródło: obraz_2024-01-09_125348981

Pobierz
@AlKaczone: Też mam skarpety, kilka koszul i kamizelkę. Kupiłem, bo było po taniości na sport direct. Gurła dawno tam nie zaglądałem, ale kiedyś mieli takie okazje, że aż cebula człowieka szczypała jak porównał sobie ceny z polskimi i to tych samych marek xD
O właśnie przyszła mi do głowy kolejna marka ubrań która u nas byłą luksusowa, a na zachodzie zwykła. Wrangler. Jeansy u nas potrafiły kosztować ze dwa - trzy
@Michalski06: dzisiaj gry z używek potrafią kosztować grosze, rynek jest szeroki, używki konsol też są tanie, więc nie robi to już wrażenia. Ale wtedy to było coś. Może rodzina kuzyna nie była super zamożna, ale był jedynakiem i był rozpieszczany do maksimum. Dostawał nową grę raz w miesiącu, plus drugą wymieniał. Dostał bardzo duży telewizor crt, żeby lepiej mu się grało, miał 3 pady, bo do konsoli dołączony był jeden bez