Wpis z mikrobloga

124 756,67 - 7,45 = 124 749,22

No i nareszcie zima zaczyna być zimą!
Dziś pierwszy lekko szczypiący mrozik, -10°C i lekki, ale zdecydowany wiatr. Fajnie się biegło, ale trochę słabo się przygotowałem - zapomniałem naładować zegarek. Przy tych warunkach 10% baterii mojego staruszka wystarczyło zaledwie na 23 minuty, po czym efektownie zdechł. Zatrzymawszy się w panice odpaliłem runkeepera, bo przecież najstarsi górale nawet wiedzą że przy bieganiu bez rejestracji GPSem kalorie się nie spalają. Telefon szczęśliwie był naładowany, bo jeszcze bym utknął gdzieś z dala od cywilizacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tempo dzisiaj słabiutkie, 6:22 min/km - ale trochę mam usprawiedliwienia, bo zakupów w biedrze narobiłem tyle że po pierwszym kilometrze leciałem już z dwoma wyładowanymi po sufit plecaczkami, pewnie z 8 kg żarcia było xD Cóż, funkcja zaopatrzeniowa - jako usprawiedliwiająca poranne bieganie - jest BARDZO ważna i traktuję ją ze śmiertelną powagą

A biegło się super, śnieg przy tej temperaturze CUDOWNIE skrzypiał pod butami - uwielbiam to! (ʘʘ)

Temperatura póki co rośnie, ale ma znowu spaść i to zauważalnie - zobaczymy jak będzie jutro rano xD

Miłego poniedziałku! ❤️

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem #ruszkrakow
enron - 124 756,67 - 7,45 = 124 749,22

No i nareszcie zima zaczyna być zimą!
Dziś pi...

źródło: 7d212843861ca0aba694fd3e79ba0d55

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 10
@enron:

przecież najstarsi górale nawet wiedzą że przy bieganiu bez rejestracji GPSem kalorie się nie spalają


zgadza się xD
  • Odpowiedz
@enron: Jak patrzę na Ciebie to od razu robi mi się zimno :D Mi przy tej temperaturze, telefon się wyłączył chwile po zrobieniu zdjęcia ()
  • Odpowiedz
  • 1
Mi przy tej temperaturze, telefon się wyłączył chwile po zrobieniu zdjęcia ()


@neufrin: też tak miałem jak już w starszym telefonie zaczynała zdychać bateria, wkurzało niesamowicie.
A najzabawniejsze, że godzinę później wziąłem się - już normalnie ubrany, w kurtce i grubych rękawicach - za odśnieżanie podjazdu i samochodu... Dłonie mi skostniały jak jasna cholera, mimo że rękawice były z 10x grubsze niż te cieniutkie rękawiczki
  • Odpowiedz