Wpis z mikrobloga

Dziś mam swoje 21 urodziny. Nie dawno był sylwester i niektórzy pisali o swoich planach na ten rok i jak minął im poprzedni ,
a ja podsumuję go w tym poście i napiszę o swoich planach.
Poprzedni rok:
-ukończyłem szkołę i zdałem maturę
-pracowałem 2 tyg w kebabie
-znalazłem pracę na produkcji za 4k do ręki, od stycznia zarobię jeszcze trochę więcej
-w tamtą zimę miałem taki łupież, że się wstydziłem wychodzić z domu, to samo jak miałem matury. Oprócz małych białych kropek to duże białe
płaty, ale się go w końcu pozbyłem i może tylko raz na jakiś czas widzę jakąś pojedyńczą kropkę.
-w 2022 i we wcześniejszych latach waliłem codziennie nawet 2 razy. W 2023 udało się wytrzymać rekord 28 dni na #nofap i kilka epizodów po
kilak/kilkanaście dni
-okazało się, że mam w sobie dużego guza najprawdopodobniej tłuszczak, więc niby nie groźny sam w sobie, ale duży bo ponad 13cmx10cmx10cm i
naciska na narządy jakieś i trochę mi to banie zryło, że taki duży i ostatnio zdałem sobie sprawę, że go chyba czuję trochę 10 stycznia mam wizytę w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie
-wymyśliłem sobie 2 pomysły na biznes i może kiedyś będę miał odwagę spróbować swoich sił w tym temacie
-odkładam z wypłaty jakieś 3,5k miesięcznie, obecnie mam ok 27k oszczędności
-nie mam żadnych znajomych, a w pracy mają mnie za typowego przegrywa
-zacząłem trochę ćwiczyć i widzę minimalny progres w wyglądzie sylwetki
-miałem tak słaby moment w życiu, że płakałem sam z siebie lipiec/sierpień i myślałem, że mam jakąś #depresja czy coś

Plany na 2024:
-pójść na dziwki i przestać być prawiczkiem
-ograć parę gierek na początku roku, a później zacząć się uczyć angielskiego, ale tak żeby się go naprawdę nauczyć
-bardziej przyłożyć się do ćwiczeń i może pójść na siłownię
Z takich mniej realnych rzeczy to chciałbym zwiedzić kiedyś USA i Amerykę Południową

#przegryw #zalesie #urodziny #gownowpis #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
kamilek123 - Dziś mam swoje 21 urodziny. Nie dawno był sylwester i niektórzy pisali o...

źródło: IMG_20240101_232058231

Pobierz
  • 9