Wpis z mikrobloga

Zapraszam na relację z moich pierwszych 200 km na rowerze, które przejechałem wokół Jeziora Genewskiego + w Szwajcarii (a w zasadzie na część pierwszą). Długo zbierałem się za zmontowanie filmu, ale myślę że było warto poczekać żeby docenić to co się przeżyło.

Mimo że miejscami trasa była dość monotonna, a przez jej większość wiał dość silny wiatr w twarz, to z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to był epicki przejazd. Nie tylko ze względu na ładne widoczki, ale dlatego że towarzyszyło jemu wiele emocji. Był to mój pierwszy tak długi dystans na rowerze. Był to w zasadzie pierwszy dalszy wypad rowerem poza domem. Pierwszy raz użyłem też nowo zakupionej nawigacji Wahoo. Pierwszy raz nagrywałem kamerą GoPro zamontowaną na szelkach. No i pierwszy raz miałem też kłopoty z rowerem na trasie, przez które niemal nie zrezygnowałem z dalszej jazdy - ale o tym dowiecie się w filmie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wołam @ediacz, który zrobił jeden z kawałków użytych w tym filmie. Dzięki Mireczku! Jeśli ktoś lubi elektronikę i #synthwave a nie wie o istnieniu tego albumu, to tutaj jest link.

#rower #kolarstwo #szosa #rowery #sport #200km #wykopcanyonclub #szwajcaria #tworczoscwlasna
madstorm - Zapraszam na relację z moich pierwszych 200 km na rowerze, które przejecha...
  • 12
  • 0
@ediacz: A mi niezmiernie miło że zrobiłeś tę kozacką płytę i pozwoliłeś mi jej użyć w filmie (ʘʘ)
@Enjama: Dzięki! Takie komentarze bardzo motywują. Dokładnie to samo myślałem klejąc ten film. Za oknem zimno i pada, a ja się nie mogę doczekać kolejnego sezonu. I nawet z chęcią bym tę samą trasę jeszcze raz przejechał.
  • 1
@baldini: czułem i to bardzo, nawet o tym mówię ciut później, chyba że wyciąłem ten fragment. Ogólnie w pierwszym momencie myślałem że pomyliłem drogę i wjechałem na autostradę, ale jednak nie. Podoba się odgłos silnika odchodzącego auta? Taki drobny cieszący ucho smaczek, chyba nawet dobrze z muzyką zgrany.
  • 2
@wankstain: Dzięki, postaram się pamiętać, ale łatwiej po prostu zasubskrybować kanał, wtedy na pewno dostaniesz powiadomienie.
@metaxy: Takie brawo od rowerowego/równikowego krejzola liczy się potrójnie. Dzięki! Jeśli będę na miejscu to jasne, daj wcześniej znać, jak planujesz trasę i jeśli masz jakieś pytania to wal jak w dym.
@Bartolomeus3: Dodam link do mojej dokładnej trasy w drugiej części - muszę budować napięcie powoli ;) W zasadzie pokrywa się niemal