Wpis z mikrobloga

Jak w #zwiazki radzicie sobie z listami zakupów :D? Obecnie korzystamy z google docs i odhaczamy co kupiliśmy/co jest do kupienia ale może jest jakaś lepsza apka android/windows.

A z takich innych #protip zwiazkowych to mega polecam wspolną kartę. Zrzucacie się po np 2000zł na miesiąc i 0 rozliczania.
Kupujesz sobie np drona to za swoje, tankujesz auto i razem jeździcie to za wspólne z tej karty.
Wspólny kalendarz google też jest super by nie nie zrobić wtopy :D
Macie jeszcze jakieś protipy ?
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 34
  • Odpowiedz
@niebadzogrem polecam aplikacje listonic. Tylko ważne aby zsynchronizować na jednym koncie mailowym i na każdym urządzeniu jest lista zakupów albo kilka list. Reklamy trochę wkurzają ale jest wersja premium.

A wspólne konto jest spoko, też mam. Ogólnie korzystam z innego patentu ,który nazywa się zasadą 6 słoików, ale to już sposób dysponowania budżetem.
  • Odpowiedz
przydatne, żeby nie tachać samemu ciężkich rzeczy jak woda


@Damian_prosze_cie:

2024

kupowanie wody butelkowanej


Damian, proszę cię. Woda z wodociągu jest ok, a jak masz studnię albo coś ci w sieciowej nie pasuje to zamontuj filtr w instalacji. Oszczędzisz sobie targania, a i tak wyjdzie o wiele taniej niż płacenie za plastik i logistykę wody w butelkach (bo sama woda to jest w niej prawie za darmo xD)
  • Odpowiedz
  • 1
Dzięki obczaimy listonic :D
@banicjant997 No tyle kosztuje życie.
2000zł Wynajem 40m^2 mieszkania w tej cenie media , czynsz itd
60zł internet
a za pozostałe 1940 zł jedzenie, paliwo, środki czystości i czasem jakaś pizza/ wyjście gdzieś.

Sam zarabiam 4500zł to cięzko by mi się było utrzymać za tyle. Zostało by mi się 500zł po wszystkich opłatach a jeszcze płacę raty za drona za swoje bo dron jest mój
  • Odpowiedz