Wpis z mikrobloga

A na takim PS5 jesteś ograniczony tylko do obecnej i poprzedniej generacji więc pozostaje ci granie tylko w najnowsze tytuły po 300 zł na premierę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Larsberg: co prawda xbox here a nie ps5, ale co do nowych tytułów za 300 stówki to nadal mogę sobie jakiś singlowy tytuł kupić na premierę przejść i odsprzedać, coś czego na pc nie mogę zrobić od dawna.
@ZielonyRozpustnik: 11600K jest szybszy od 3600 ale to też zupełnie inny przedział cenowy. Pytałeś mnie o zestaw za 1000zł który ma sens a nie o taki co przebije twój procesor ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co ma zintegrowane gpu do czegokolwiek w twoim komputerze? Jego brak zmienia całe nic.
swoja droga napisałeś:

ale trzeba też wziąć pod uwagę, że konsola to masa mikropłatności w trakcie


@jukel: o jakich mikroplatnosciach mówisz?

Warto dodać również, że mam GPU z czasów PS4 i uruchamiam gry z PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jukel: chcesz mi powiedzieć, ze na gpu z 2013r (załóżmy, ze jest to topowe gtx 770 xd) odpalasz gry takie jak Horizon Forbidden West czy np. nowe
@ZielonyRozpustnik: chyba ci sie posty #!$%@?ły bo mojej odpowiedzi w tym wątku nie ma. Jak chodzi o ten, w którym gość porównał peceta za 6k do konsoli za 2,5k to od razu ci mówię, że w tych 6k można na spokojnie poskładać gamingowego peceta i kupić dobry monitor a cena konsol jest constans i telewizory nie schodzą poniżej przynajmniej 3000 za rozmiar, na który można patrzeć bez przysuwania kanapy na 2
@ZielonyRozpustnik: a multiplayer to już bez subskrypcji na konsolach działa?

napisałem, że mam gpu z czasów ps4, nie napisałem, że jest z 2013. Miałem sobie PS5 kupić 4 lata przed premierą?

A co do „jak mi padnie gpu to komputer nie jest bezużyteczny” to nawet mi się nie chce xD Wyświetlacz pulpitu pokroju GT8000 za 50zł sobie kup skoro to dla ciebie takie ważne.
@ZielonyRozpustnik: „ale wracając do tematu to jak chcesz sensowny monitor do grania to trzeba dać za niego 2-3k”
Panel 1440p 144Hz kosztuje 800zł xD
„ za 3-4k nie złożysz sensownego kompa do grania który Ci posłuży i utrzyma wydajność tak samo długo jak konsola”
Złożysz :)
„samo gpu to przynajmniej 2k, procek z 1k”
Jak ty to liczysz w ogóle xD Za 2k to masz już takie cuda jak 6800XT. Obok
@panczekolady: No tak, bo Steam słynie z banowania kont graczy dla beki xD Słynie z tego tak bardzo, że VAC ban za cheatowanie w grach nie blokuje ci dostępu do żadnej gry którą posiadasz.

Następnym razem bardziej się postaraj.