Wpis z mikrobloga

  • 19
@Przegrywex Wymagania prezentują się następująco

195 cm wzrostu
Kwadratowa szczęka i twarz minimum 8/10
10% body fat
Minimum 25k zł netto zarobku
  • Odpowiedz
@Przegrywex: a no, zapomniałem, że w polsce wyebanie się w dwie miniratki po 5k minimum (jedna to leasing, druga to kredo - ale przy 80m2 w wymienionych miastach to nie wiem czy nie wyjdzie więcej) mając 25k na b2b na jdg to się nazywa rozsądna decyzja finansowa xddd

ciekawe jak ten KREZUS przy tych 25k PLN ma mieć na dwutygodniowe zagraniczne wakacje w 5* hotelach i to dwa razy XDD
  • Odpowiedz
@Przegrywex: jaka odklejka? po prostu zarabiam więcej niż 25k i mówię ci że nie ma szans przy takich dochodach na utrzymanie nowej bety siódemki i rozbijanie się w ritzach dwa razy do roku.

no chyba, że żresz pasztet, a rarytas to śląska z dyskontu - to wtedy okej, zwracam honor.

  • Odpowiedz
@Przegrywex: 2022 znaczy używka znaczy inny mężczyzna w to pierdział

@m-wjeczur rata 5k przy 25k netto to coś dziwnego? niektórzy się uczyli, zbudowali firmy albo potrafią coś więcej niż tylko wykorzystanie chwilowej fali na rynku kodoklepactwa która za chwilę zawróci.
  • Odpowiedz
@biaukowe: przy 25k na czysto, jest to jeszcze dyskusyjne...

tzn. nie zrozum mnie źle - zupelnie wykonalne - 5k na miniratke, 5k na leasing, powiedzmy, że zostaje piętnastak. na życie wydasz z osiem (bez perignona, z okazyjnym zestawem 4 w JOKOHAMIE), 7 masz do kieszeni.

przy czym na vikop.peel często się miesza przychód z dochodem… co oznacza, że przy 25k netto przychodu realny dochód netto masz między 18-21k (zależy czy ryczałt, czy liniówka) i tu już wchodzimy na grząski grunt. a konkretniej - bardzo
  • Odpowiedz