Wpis z mikrobloga

Thermomix. Na babskich grupach na facebooku można wyczytać tylko ochy i achy, ale co Wy sądzicie o tym urządzeniu? Zalety urządzenia znam, wiele z nich mnie przekonuje ( nie będę thermomixa używała do ciast - od tego mam mikser planetarny). Jakie znacie największe wady? Poza ceną, bo nie jest to problem.

Nigdy mnie do thermomixa nie ciągnęło, ale coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem. Pracuję, potem po pracy od 15 zajmuję się małym dzieckiem i aktualnie nie mam czasu, ani ochoty na gotowanie.
Pracy mam dużo i po prostu nie chce mi się gotować zup, obiadów, tym bardziej z dzieckiem ;/
#gotujzwykopem #thermomix #mlm
  • 49
@arinkao: A skąd wiesz, w jakich godzinach pracuję i ile? :) Bo tak się składa, ze mam nienormowany czas pracy z uwagi na posiadanie własnej firmy i często pracuję w weekendy i popołudniami.

No i co jest złego w posiadaniu pani do sprzątania? :D Ja mam dom czysty, inna osoba sobie dorobi. Sytuacja win win!
Polecam!
@inga: Pomyśl o tym instant pocie. Zupy, czerwone mięsa, fasola, rosół itp. które trzeba gotować 2 godziny, wychodzą w 20 minut, zupa w 10 tylko zalewasz wrzątkiem z czajnika żeby sie długo nie podgrzewało. W dodatku sprzedają teraz fajne z air frajerem.
@moll @dmde

Beka z ludzi co nie mają TM tylko jakiegoś biedo/lidlomixa i wypowiadają się, że nie polecają xD.
To tak jakby ktoś zapytał o nowego Iphona, a ludzie zaczęli by odpisywać, że mają starego XIAOMI, i w sumie to średni jest, więc nie polecają iPhonów xD

@bialegomisa: Boże, co za bzdury gościu opowiadasz, Ty to już w ogóle kasztan, widać, że nie miałeś nigdy styczności z TM tylko z tymi
@dmde: powiedziałeś, że lepiej kupić biedromixa - jakąś #!$%@? która nie ma nawet porządnej książki z przepisami i pewnie po 2 latach zacznie się sypać xd.
Mimo, że thermomixa nie używałeś nigdy xD

Z jakiegoś powodu w niemal każdej restauracji na kuchni mają thermomixa, a nie biedromixa... Zapytaj kucharzy czemu xD
Może te baby nie są kretynkami, tylko Ty jesteś cebula xD
Też kiedyś myślałem, że trzeba być głupim, żeby płacić
@Kekoludek: W którym miejscu napisałem że lepiej kupić biedromixa? xD napisałem że polecam bo żonie służy już kilka lat, a kupiłem na test - bo nie wiedzieliśmy czy wydawać kasę na tm. Jakoś nic się w nim nie zepsuło a zesrałeś się jak dziecko. idź na fb się żalić i przyjeb sobie naklejke na czubie "bojówka termomixa" xD no fakt nie ma książki, może dlatego że kosztował 1000zł :D ja #!$%@?...