Wpis z mikrobloga

Dam wam przepis jak wyjść z przegrywu, wymaga on poświęcenia paru złotych, ale efekty są tego warte.
- testosteron 250mg tygodniowo wystarczy, fiolka 10ml starcza na 10 tygodni a kosztuje ~100zł
- DOBRZE dobrane antydepresanty, tutaj niestety trzeba testować co dobrze działa na daną osobę. Dla #!$%@? debili napiszę jeszcze, że są antydepresanty AKTYWIZUJĄCE, tak dobrze słyszycie, nie zamulają, a wręcz odwrotnie pobudzają i dają motywację do działania
psychiatrę na teleporadę idzie ogarnąć za 100zł, leki są tanie jak barszcz, a na wiele z nich jest refundacja
Na takim mixie zmienicie się o 180 stopni, pewność siebie, zajebiste samopoczucie, chęci do życia.
Powiadam wam, że warto spróbować. Ja mogę służyć za przykład.
#przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4mmc-enjoyer: Czyli po prostu walisz feciure obrzydliwą żeby poczuć sie pewniej? To brzmi jak szybka droga do uzależnienia. A walenie teścia bez żadnej kontroli medycznej ze strony endokrynologa brzmi jak szybka droga do #!$%@? sobie jajec.
  • Odpowiedz
  • 0
@starykuc: dlatego zaznaczyłem DOBRZE dobrane leki, ja też trochę ich przerobiłem zanim znalazłem takie które działają idealnie
@Rakiczan feciure używam bardzo rzadko, a co do teścia to podałem dawkę bardzo małą, ale wystarczającą żeby zauważyć różnicę. Co do jaj to raz czy dwa razy do roku robię badania krwi i wszystko ideolo
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: Mi leki dają syntetycznie dobry humor także uwazałbym odnośnie leków SSRI i to o czym piszesz ale aj to torche inna bajka, w sensie leki dają humor, taki jak ma być w psychice ale jednoczensie podświaodmie wiesz ze ejst #!$%@?
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: Ja ci nawet moge przyznać racje w tym co napisałeś. Niski poziom teścia to dobry przepis na depresje i niechęć do działania a problemy psychiczne z którymi ktoś nie poradzi sobie bez leków tylko dodają do pieca w tym wszystkim. Ale sposób jaki poleciłeś jest okropny xD Teścia na recepte przepisze endokrynolog który będzie czuwał nad twoim zdrowiem podczas kuracji, zadba o to żeby nie wypadły ci włosy, zadba
  • Odpowiedz
  • 0
@h-f-h-f: na pewno jest lepiej niż bez leków
@Rakiczan oczywiście masz rację. Ja podałem drogę na skróty, ale można robić to porządniej. Mimo to wiem po sobie, że tak jak kiedyś nie miałem siły wstać z wyra, zero chęci do życia, pracować się nie chciało, nastrój cały czas #!$%@?, to po "terapii" lekami chodzę uśmiechnięty, humor gitówa, chce się żyć, wszystko jest gitara, to jest zmiana o 180 stopni,
  • Odpowiedz
@h-f-h-f: No i co z tego? Skoro twój organizm jest upośledzony to trzeba mu pomóc. Jak doznałeś jakiegoś wypadku i lekarz właśnie szyje ci ręke to wiesz, że gdyby nie to to pewnie dostałbyś gangreny i umarł ale ci to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Rakiczan: Po części prawda, ale nie wiem, moze to wyrzuty sumienia wytworzone przez depresję? nie wiem, jakoś mam poczucie winy że nie jestem jakimś gościem co nie umie na tyle długo #!$%@?ć by samemu odupośledzić swój układ nagrody i wytrenować go na tyle by działał tak jak układ nagrody po lekach SSRI, tylko bez nich
  • Odpowiedz