Wpis z mikrobloga

  • 2
@Kaloryfe: zależy pod jakim względem. Jeżeli chodzi o głównego bohatera, czyli w sumie skąd się wzięła nazwa gry, to można powiedzieć, że jest takim Prawdziwym Stalkerem. Przyszedł do Zony, żeby zarobić i ma marzenie zobaczyć Elektrownie Atomową i jest takim zwykłym, bardzo naiwnym człowiekiem, ale ze złotym sercem, z którym można się utożsamiać w przeciwieństwie do żołnierza Diegtiariowa, najemnika Szramy i legendarnego Strieloka.
Jeżeli chodzi o samą grę, to też
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: aha i static lighting nie ma? Bo widziałem wymagania, ale wiem też że czasem twórcy modów podają zbyt zawyżoną konfigurację. Mam 11-letniego lapka z linuxem, "Anomaly" działa bez zarzutu tylko właśnie na static lighting przez Wine. True Stalkera obecnie instaluję. Zastanawia mnie też czy wywalili z listy rozdzielczości niższe rozdziałki niż 1600x900 czy to można gdzieś ustawić głębiej.
Drill90 - @EissIckedouw: aha i static lighting nie ma? Bo widziałem wymagania, ale wi...

źródło: Screenshot 2024-01-06 at 12-05-53 true stalker system requirements Szukaj w Google

Pobierz
  • Odpowiedz
@EissIckedouw dobra, udało się, na intel hd 4400 też idzie i to pod linuchem (to lapek z hybrydową grafiką, ale sterów pod dedykowaną kartę już nie znajdę, zostają otwartoźródłowe). Trzeba niestety w Wine sztucznie zwiększyć VideoMemorySize (domyślnie jest to 2048) bo inaczej po kliknięciu nowej gry się True Stalker się crashuje. I tak, w------i static lighting, więc ~30 fps to jest maks, co mogę z tego wycisnąć.
Drill90 - @EissIckedouw dobra, udało się, na intel hd 4400 też idzie i to pod linuche...

źródło: 415039989_1032191458013840_5849230889851623064_n

Pobierz
  • Odpowiedz