Wpis z mikrobloga

Pewnie dużo ludzi idzie dziś do pracy po długim wolnym. Więc pomyślcie sobie, ile zarabiacie w tej pracy... Masz już? Przypomniałeś sobie?
To teraz obczaj to, że zwykła kasjerka w biedrze dostaje 5 koła. I co zaskoczony? No właśnie, pomyśl o swej edukacji, rozwoju, harówce i co?
I nic. Pani z kasy z biedry bierze 5 koła bez rozwoju. Także tego.

#pracbaza #korposwiat #praca #biedronka #lidl #zabka
pearl_jamik - Pewnie dużo ludzi idzie dziś do pracy po długim wolnym. Więc pomyślcie ...

źródło: z29686327AMP,Kasjerkom-Biedronki-nie-podoba-sie-to--ze-musza-pr

Pobierz
  • 143
pomyśl o swej edukacji, rozwoju, harówce i co?

I nic. Pani z kasy z biedry bierze 5 koła bez rozwoju. Także tego.


@pearl_jamik: Jeśli po tej całej edukacji, rozwoju i harówce nie masz lepszej pracy niż kasjerka w biedronce, to chyba jednak nie masz pojęcia czym jest rozwój i harówka.
@pearl_jamik a jakie ty masz kwalifikacje?
Baba w Biedronce może pochwalić się umiejętnościami miękkimi i pracowitością.
Ty nie masz nawet kompetencji aby zrozumieć ogłoszenie o pracę. Dlaczego uważasz, że ktoś powinien zarabiać mniej? Co zawodowo robisz i jaki to ma korzystny wpływ dla społeczeństwa? Kim ty jesteś pajacu? XD
Pewnie dużo ludzi idzie dziś do pracy po długim wolnym. Więc pomyślcie sobie, ile zarabiacie w tej pracy... Masz już? Przypomniałeś sobie?


@pearl_jamik:

Tak, 36k
@Jurgen-Kaczuwka: dokładnie - im klienci mają większe problemy prywatne i z poczuciem właśnej wartości tym bardziej wyżywają się właśnie np. w sklepach. Będąc w temacie - w ostatnich miesiącach jestem częstym klientem w Leroy, Castoramie itd. Mam wywalone na innych i przychodzę w ciuchach roboczych - spodnie robocze, bluza dość mogąca się kojarzyć z obsługą sklepu, dodatkowo przez ten remont "zmenielałem", tj. blisko 3 miesiące nie miałem czasu iść do barbera
To teraz obczaj to, że zwykła kasjerka w biedrze dostaje 5 koła. I co zaskoczony? No właśnie, pomyśl o swej edukacji, rozwoju, harówce i co?

I nic. Pani z kasy z biedry bierze 5 koła bez rozwoju. Także tego.


@pearl_jamik: i dobrze, niech jej się wiedzie jak najlepiej. To ciężka i niewdzięczna praca (jak każda z klientami, którzy w dużej mierze są roszczeniowymi chamami).