Wpis z mikrobloga

W ten nowy rok z racji ustalania postanowień noworocznych chciałbym przypomnieć mirabelkom z tego pięknego portalu, że mężczyźni preferują normalne sylwetki u kobiet jak u pani ze zdjęcia. Pomijając obfitość biustu, taka sylwetka nie wymaga większych nakładów pracy poza powstrzymaniem się od kompulsywnego objadania oraz sprzątania mieszkania/domu 1-2x w tygodniu (jako formę aktywności fizycznej). Wymówki typu dwójka dzieci czy choroby tarczycy to bajki dla małych dzieci.
#tinder #logikarozowychpaskow #heheszki #p0lka #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #rozwojosobisty
Panitsch - W ten nowy rok z racji ustalania postanowień noworocznych chciałbym przypo...

źródło: comment_16725845114nkid4Z0wCuVoDOVFllTeG

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Blaskun: @tiramisu02 grubasy ale takie rzeczy jak biust, szerokość barków czy rąk (czy ogólnie struktura kostna) to są rzeczy na które nie ma się wpływu za to ma się wpływ na poziom tkanki tłuszczowej i jest to sylwetka kobiety która jedyne co robi to nie #!$%@? na potęgę a wiem bo moja była miała dokładnie taka samą a nigdy nie skalała się wysiłkiem fizycznym xD
  • Odpowiedz
@lord-nihilus: to nie jest prawidłowy poziom tkanki tłuszczowej capie wiejski , miałam taką figurę o to już jest sylwetka po głodzeniu się , skoro nakazujesz się komuś głodzić to mam nadzieję że sam napiertalass na siłowni i masz ciało greckiego boga , jak nie to zamknij mordę
Najczęściej głodzić się kobietom każa jakieś karły i ulance męskie z dupa szerszą od ramion
  • Odpowiedz
@Linnior88 nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Ja rozumiem, ze nie każdy może w łatwy sposób uzyskać taka sylwetkę, ale sa też kobiety, które z natury są szczupłe i aby mieć takie ciało wystarczy być aktywnym sportowo. W życiu pięknym nikt mnie nie namówi na diety, a jednak wyglądam podobnie do Pani na zdjęciu.
  • Odpowiedz
to zamknij mordę


@Linnior88: tak to sobie do lustra możesz pyskować ulańcu z borderem, i tak, mam niższy BF od tej laski ze zdjecia, wystarczy nie ładować w siebie ton żarcia i zapewnić minimum aktywnosci, ale jak widać dla p0lka to jak lot w kosmos
  • Odpowiedz
@lord-nihilus: spójrz najpierw na swój bebech i małego fiuta , wtedy wróć do dyskusji bo obwiam się że adoniosem to nie jesteś a jakbyś wstawił tu swoją morde to by mógł być cudowny ubaw , kto się kryje za takimi "krytykami "
  • Odpowiedz
@KtosCosPoCos: nie ma się z czego cieszyć , osoby które są bardzo chude mimo jedzenia mają zwiększone ryzyko cukrzycy
Wbrew pozorom bardzo dużo cukrzyków to osoby szczupłe które za szybko spalają tłuszcz
Nawet metabolizm powinien być w normie a nie za szybki
  • Odpowiedz