Wpis z mikrobloga

Kolejny rok właśnie minął, więc pora na tradycyjne jego podsumowanie.

Nie był to rok przełomowy w przeciwieństwie do poprzedniego, niewiele się w jego trakcie zmieniło. Sylwester jak zawsze przed kąkuterem. Zostało jeszcze 6 lat do czarodzieja.
W poprzednim roku schudłem 25 kg. W tym planowałem jeszcze 10, ale niestety nie udało się. Zamiast tego przytyłem 5.
Planowałem również ukończyć studia, ale przez pracę i nadmiar obowiązków musiałem je przedłużyć do czerwca przyszłego roku.
Jedyny znajomy jakiego miałem znalazł dziewczynę i już nawet nie ma czasu się spotkać czy nawet odpisać. Nie mam już nikogo, do kogo mógłbym się odezwać.

Na szczęście nie był to do końca zły rok. Pojechałem na tygodniowe wakacje na drugi koniec świata. Nie były one zbyt udane przez to, że razem ze mną była cała rodzina, co powodowało różne konflikty, ale jednak trochę świata zwiedziłem.
Przede wszystkim jednak największym sukcesem było wynegocjowanie nowej umowy w pracy. Po 1,5 roku pracy w końcu awansowałem z #programista5k na #programista15k brutto. Z taką wypłatą przynajmniej będę mógł wydawać na głupoty żeby choć trochę osłodzić sobie tą smutną egzystencję. Od marca zaczynam pracę na nowych warunkach na pełen etat. W tej dziedzinie można powiedzieć, że jestem trochę #wygryw, ale na tym moje życiowe sukcesy się kończą.

Szkoda, że w tym roku nastąpił zamach na święty tag, zmiany na wykopie, które spowodowały odejście większości dobrych chłopaków. Gdziekolwiek jesteście, wiedzcie, że jestem dalej z wami. Wszystkiego najlepszego, może w tym roku będzie lepiej.

#przegryw #depresja #gownowpis
Eigerstand - Kolejny rok właśnie minął, więc pora na tradycyjne jego podsumowanie.

N...

źródło: F0MS5eWXsAImI2M

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@water-watera: Była aktualizacja wykopu, pojawiła się nowa szata graficzna, ale na początku nie działało to zbyt dobrze. Były liczne bugi i cała strona zamulała, co odstraszyło dużą liczbę osób. Przy okazji aktualizacji przeprowadzony został zamach na tag #przegryw. Posty i znaleziska z tym tagiem ukrywane były w gorących mimo tego, że faktycznie miały najwięcej plusów.
Zauważyłem też, że z niewiadomych powodów tag ten został dodany na czarną listę. Nie wiem
  • Odpowiedz