Wpis z mikrobloga

Najbardziej troglodycki zwyczaj roku. Te #!$%@? petardy xD od tygodnia nonstop słychać jakieś wystrzały z dupy. Często późno w nocy i się spać nie da.

Jak ktoś kupił petardy to na pewno jest pierwotniakiem, kpinem z gminu, człowiekiem nieokrzesanym

Jeszcze ten płacz na wykopie, że to zemsta za psie kupy xD #!$%@? to już naprawdę świadczy o dziurach w mózgu. Uga Buga pies sąsiada zasral trawnik więc ja, człowiek pierwotny, w ramach zemsty naśmiece resztkami z petard żeby 1 stycznia był syf na całym osiedlu, a potem #!$%@? gwoździa od przechlania wódą. Taki obraz wasz, petardziarze. Swojego #!$%@? nie zwalajcie na zwierzęta xD

#sylwester #sylwesterzwykopem #bekazpodludzi
  • 45
@dzony77: Byłem w mieście na pokazie ognia i fajerwerków.
W tego sylwestra ani w żadnego innego w tym kraju nic lepszego nie zobaczę. Także nie kupuje nic bo po co? Jak występ kosztował kilkaset tysięcy i był ponad wszystkie sylwestry od kilkunastu lat?

Drugi argument? Choćby lampka szampana. Żadnych fajerwerków po alko, także od 15 lat nie kupuje, nie używam. Palce chce mieć wszystkie.
a psiarze zasluzyli sobie na to swoja ignorancja


@maroslawxp: ale to nie chodzi o to, że fajerwerki krzywdzą wlascicieli psów, tylko zwierzęta.
To jest właśnie w tym troglodyckie. Każdy człowiek już nie raz słyszał o tym jak zwierzęta domowe i dzikie cierpią w Sylwestra. I jak ktoś tego nie przyswoił i nie zrezygnował z fajerwerków to jest troglodytą.
mogę wyjść w sylwestra z domu czy mi zabronicie?

Ograniczeni umysłowo są ludzie którzy wszędzie tylko chcą zakazów ehh


@kopek: pozwalam ci wyjść z domu.
Nie jesteś jakąś jednoosobową wyspą, żyjemy w społeczeństwie i w środowisku, więc potrzebne są pewne regulacje, bo wolność jednego konczy się tam, gdzie zaczyna wolność drugiego.
Dlatego nie wolno kraść albo głodzić zwierząt. Te zakazy to także efekty ograniczenia umysłowego?
@dzony77: Wytłumaczenie jest proste. Wielu frustratów i frustratek chciałoby sobie postrzelać, ale z ostrej nie mogą, więc używają substytutu fajerwerkowego, żeby się wyżyć chociaż raz w roku :>