Wpis z mikrobloga

@k-nar żona jeszcze nie zdążyła porządnie rozpakować zakupów, a stary już się rozłożył na stole w kuchni z klockami xD

Ona na stole w salonie atakuje 1500 puzzli z motywem z Harry'ego Pottera, więc trzeba było szybko zaklepać miejscówkę, by nie został mi stolik kawowy lub podłoga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiatr_w_polu wrzuciłem w miseczki dla ułatwienia, bo jeszcze muszę usiąść do lapka i trochę popracować, a bez tego pewnie bardziej topornie by to wszystko szło.

Ostatnio składałem zestaw 42153 (Chevrolet ZL1) i paczki były ładnie ponumerowane. Na każdym etapie klocki posortowali, więc nie trzeba było szukać wśród wszystkich elementów. Tutaj tak nie było, więc muszę skakać pomiędzy miseczkami.
  • Odpowiedz
@WOiOwnik @Rybow @wiatr_w_polu mireczki, właśnie skończyłem (òóˇ)

Wygląda przyzwoicie w stosunku do ceny zakupu. Przyczepić się można "szybki" z przodu, bo jest wykonana z jakiejś folii czy coś w tym rodzaju i nie jest w pełni przeźroczysta, ale to są niuanse.

Jeden błąd podali w instrukcji - według nich łańcuch ma powstać z połączenia ze sobą 35 elementów, ale w takim przypadku jest mocno luźny. Zrobiłem
Staryan0na - @WOiOwnik @Rybow @wiatrwpolu mireczki, właśnie skończyłem ᕦ(òóˇ)ᕤ 

Wygl...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atomowahelga jesli dobrze kojarze, model 75347?

Prawde mowiac, nigdy nawet nie patrze w kierunku LEGO Star Wars, bo ani nie lubie filmow, ani nie czuje klimatu samych klockow. Niemniej jednak, szanuje Twoj gust :-)

Moimi swietymi Graalami sa dwa zestawy - 42131 oraz 42100. Co jakis czas przegladam neta w poszukiwaniu ich w normalnej cenie (tj. ok. 2000-2300), ale poki co nie znalazlem nowych egzemplarzy w moich widelkach. Zona by z domu
  • Odpowiedz