Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie zawołać aby nie pisać do każdego z osobna.

Aplikację możecie pobrać z oficjalnej strony Hintscribe.com. Jeżeli ktoś potrzebuje wersji portable została dzisiaj dodana na stronie pobierania: https://hintscribe.com/download-hintscribe/

Po rejestracji i walidacji konta będę mógł aktywować premium ( ͡º ͜ʖ͡º). Prześlijcie mi proszę adres email użyty do rejestracji na priv.

W razie jakichkolwiek problemów zachęcam do używania tagu #hintscribe będę starał się odpisywać tak szybko jak to możliwe. To nadal wersja beta i spodziewam się sporo błędów.

Dostałem wczoraj dużo zapytań o możlwiość transkrypcji nagranych już plików audio/video. Tak jak obiecałem zacznę nad tym pracować na przełomie stycznia/lutego, a w między czasie zrobiłem wam top listę aplikacji, które to potrafią (niestety na razie po angielsku):

https://hintscribe.com/2024s-leading-free-system-audio-transcription-tools-top-5-picks-for-efficiency-and-accuracy/

Dodatkowo chiałbym podziękować za wczorajsze wsparcie na Product Huntcie. Zostaliśmy wyróżnieni na stronie głównej!

Oczywiście nadal #rozdajo więcej szczegółów tutaj.

@Przegrywultimate: @Oticzek @mietek79 @hakeryk2 @LoreB4: @Mopek666 @Mirek007 @prodige @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf @MajoZZ @dowgird @Morfi_pl @70K3R @Cedrik @negtner @sztygar @trv61866 @zdupydomordyzaur997 @Cedrik @xawix @Morfi_pl @KebabZostrymSosem @ollie @nafukanyXD @adrianna- @Babaloo @HermesMarana @justNone @puexam @eXcore @pearl_jamik @sinls @absstart @KEjAf @danielny-czas @albin88 @WcurwionyKotek @Biskupator @DarkPillowOfLove @Massiv @mnemonk @CCDS @rhel @bolo79 @Doment: @HebanM4n @frow28 @frow28 @saggitarius_a @pangolin @zeus92 @northstigma @ChadMcCuck @voliereen @reno1987 @finansowo @adabot @zibizz1 @wit-kalinowski: @wit-kalinowski @cooluch @Komboj @le1t00 @hakeryk2 @Epiktet_z_Hierapolis @pozmu @Jednorybek @errtu @Melt @Bulllet @Bulllet @Dziad_Mroz @Fudgehog @syn_czlowieczy @Efremz @awrowhh @dw951ga @Aramil @slowpx @slowpx @Xelor @ZenonBis @bartox7777 @Chcialbym_byc_kaczka @pasza03
  • 3
Dostałem wczoraj dużo zapytań o możlwiość transkrypcji nagranych już plików audio/video. Tak jak obiecałem zacznę nad tym pracować na przełomie stycznia/lutego, a w między czasie zrobiłem wam top listę aplikacji, które to potrafią (niestety na razie po angielsku)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
mietek79 - >Dostałem wczoraj dużo zapytań o możlwiość transkrypcji nagranych już plik...

źródło: HINT

Pobierz