Wpis z mikrobloga

Obecny rynek na #tinder przedstawia się następująco:
19-24lvl:
- ulany body pozitif,
- bez rękawa albo dwóch, nie wspominając o brudnopisie może co piąta,
- ogólnie bardzo niezadbane i brzydkie (może jedno, to wynik drugiego),
- zainteresowania to nocna jazda Twoim autem.
24-26lvl:
- rzadko występuje na apce, myślę, że przez okres związków w okresie końca studiów i przejścia do pracy zawodowej nie ma czasu na związki.
27-30lvl:
- bardziej wartościowe dziewczyny (oceniam tylko na podstawie profilu),
- ogólnie ładne dziewczyny,
- po złapaniu pierwszej pracy po studiach zmienia się status życiowy i czasem przychodzi zmiana partnera, dlatego wracają na wolny rynek podnieść swój poziom.

Obserwacje wykonane przez ostatni czas podczas nadmiernego wolnego czasu.

Klasycznie biorę od każdej drużyny sto złoty i słucham Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #zwiazki #randkujzwykopem
  • 35
Obserwacje wykonane przez ostatni czas podczas nadmiernego wolnego czasu.


@b3rserke: Wydaje mi się, że algorytm może coś mieszać, bo mnie akurat sypie wylaszczonymi fokami 8-9/10, co wcale nie znaczy, że te laski są cokolwiek warte. Ale akurat wyglądu bym się nie czepiał. Może tylko w przypadku tych, które się świadomie oszpeciły tatuażami, kolczykami w nosie, farbowaniem włosów, pompowaniem ust, czy sztucznymi rzęsami.
@b3rserke: ogólnie to ja mam inna trochę kategoryzacje xd. W tym roku na wiosnę dużo szalałem na tinderze. Na ponad 30 dziewczyn które zaliczyłem to 80% było takich, że miały jednego partnera od gimnazjum albo liceum, po 5-8 lat w związku i z jakiegoś powodu ten związek się kończył i szukały kutangi do zabawy.
@taxi_driver92: Nie ma żadnej ściany. Wiadomo, że starsza kobieta nie będzie miała takiego powodzenia jak 20 latka ale też dojrzała kobieta wcale nie zabiega o atencje jakichś gówniarzy xD Więc dla takiej świadomej babki to żadna strata. Większość szuka wówczas betabankomata do stabilizacji a taki desperat spragniony c!pska zawsze się znajdzie :))) A jeśli kobieta chce się zabawić to również znajdzie kutangę w minutę, nawet jeśli już nie jest młódką :)))
dlatego wbrew obiegowej opinii do stałego związku lepiej się rozejrzeć za taką w przedziale 27-30


@taxi_driver92: a co jeżeli trafisz na taką, o której się okaże, że ma puszczalską przeszłość? Będziesz dumny ze swojego wyboru?
@Pandillero: Ale dlaczego za tym wiekiem musi iść od razu taka, przeszłość? Sam obecnie jestem z laską w tym przedziale wiekowym, która była w dwóch kilku letnich związkach, a takie lafiryndy o których piszesz potrafią nabić licznik w przeciągu 2-3lat. Może jest jakaś korelacja między wiekiem, a ilością parterów, ale nigdy nie jest jednoznaczna.