Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć,
Niedawno czytałem wpis o samotnych matkach, w związku z tym postanowiłem podzielić się z Wami swoją opowieścią.

Otóż mój brat po znajomości która trwała około pół roku wziął ślub z kobietą która miała pięcioletnie dziecko. Twierdzi że jest szczęśliwy.

W mojej ocenie kobieta jest wyrachowana. Szybko wkradła się w łaski moich rodziców, którzy notabene pokochali ją jak swoją córkę (zawsze chcieli mieć córkę ale wyszło inaczej). Mnie nie znosi, unika. Buduje atmosferę wrogości wobec mnie.

Moi rodzice na samym początku byli przeciwni, twierdzili że to „wiedźma, która ma dobre lata za sobą i mój brat jest jej ostatnią szansą” (ona jest 5/6lat starsza).

Dziecko które wprowadziła do rodziny mojego brata, miało według informacji z przed ślubu nie mieć kontaktu z ojcem biologicznym, okazuje się jednak, że jest ojca co dwa tygodnie. Kontakt mojego brata z dzieckiem można uznać za średni. Nie lubi zostawać z nim sam, woli do matki.

Kobieta pcha mojego brata do ciągłej pracy, proponując, żeby wziął dodatkowe zajęcia (sprzedaż akwizytorska).

Tak szczerze mówiąc to nie umiem pojąć co kierowało moim bratem, przy podejmowaniu takich decyzji jak wiązanie życia po krótkiej znajomości z tą kobietą.

Proszę o dyskusję

#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder #matki #samotnematki #blackpill #tfwnogf #samotnosc #dzieci #takaprawda



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: Raz że samotne matki to często mogą być prawdziwe petardy, dwa że mężczyznę który nie miał nikogo i bardzo chciałby mieć partnerkę łatwo omotać i łatwo też się może on w takiej samotnej matce zakochać. Tu masz wyjaśnienie. Rozumiem że można ciężko pracować żeby łożyć na nieswoje dziecko i jak ktoś chce to jego sprawa, no ale żeby jeszcze pracować w akwizycji to ja dziękuję.