Wpis z mikrobloga

@77023: czytać potrafisz xD?

Wszystkie osoby przebywają w Polsce legalnie i posiadają wydane przez polskie władze dokumenty tożsamości. Aby wejść do sejmu, należy z wyprzedzeniem zgłosić dane osoby wchodzącej, która na tej podstawie i po weryfikacji dokumentu tożsamości otrzymuje przepustkę."
  • Odpowiedz
@jankes83: Granicę przekroczyli też legalnie 3 razy cofani na start przez naszych żołnierzy? xD To, że ktoś za 3 nielegalnym przekroczeniem granicy zalegalizował swój pobyt dzięki lewackim fundacjom nie oznacza, że przeszedł przez przejscie graniczne.
  • Odpowiedz
@jankes83: Nielegalnie przekroczyli granicę.

W sumie popierasz takie zawody gdzie komu się uda nielegalnie przekroczyć granicę legalizujemy pobyt?

Czy twoim zdaniem takie działanie to pomoc w operacji śluza szykowanej przez Putina i Łukaszenkę już 10 lat temu?

Czy wojna hybrydowa jest zagrożeniem dla Polski? I czy popierasz likwidację muru na granicy?
  • Odpowiedz
@Aquamen: Masz #!$%@? dzbanie

Sposób przekroczenia granicy nie ma wpływu na możliwość ubiegania się o ochronę międzynarodową. Każdemu człowiekowi w kraju, który jest stroną Konwencji Genewskiej przysługuje prawo do składania wniosku o status uchodźcy. Osoby, które odwiedziły sejm, z tego prawa skorzystały.
  • Odpowiedz
@jankes83: No tak się coś spodziewałem, że szanowny Pan lewak nie odpowie na ani jedno pytanie. Typowy lewak, wy zawsze chcecie ratować cały świat ale nie ze swoich tylko państwowych. No cóż...
  • Odpowiedz
No tak się coś spodziewałem, że szanowny Pan lewak nie odpowie na ani jedno pytanie.


@Aquamen: Nie mam obowiązku odpowiadać na jakiekolwiek postawione przez prawactwo pytanie.

Faktem jest, że kłamiecie i manipulujecie na co dowodem jest znalezisko @Bethesda_sucks

Uchodźcy w Sejmie byli legalnie, znajdują się w Polsce legalnie.

A to jak przekroczyli granicę to już inna kwestia.
  • Odpowiedz
Nie mam obowiązku odpowiadać na jakiekolwiek postawione przez prawactwo pytanie.


@jankes83: Nie masz obowiązku i nie chcesz misiu kolorowy. Dyskusja z lewakiem na podstawie faktów i argumentów jest nierealna i jesteś tego kolejnym dowodem.

Pachnie ruskim mentalnem zwykle uaktywnia się wam w rozmowach z prawactwem.
  • Odpowiedz
Dyskusja z lewakiem na podstawie faktów i argumentów


@Aquamen: Jakich #!$%@? argumentów xD? Puszczacie fejk niusa i ty coś pieprzysz o argumentach i faktach XD

Pachnie ruskim mentalnem


To twoje onuce chłopie. Za długo ich nie ściagałeś
  • Odpowiedz
@ajuto00: wyjaśnijmy sobie jedno bo chyba nie rozumiesz.

Lewackie organizacje koczują w lasach przy granicy i zabierają migrantów którym udało się uciec przed pushbackiem. Gdzie idąc normalną drogą przez przejście graniczne taki człowiek potrzebowałby wizy pracowniczej lub zwykłej.

Twoim zadaniem w ten sposób da się wygrać wojnę hybrydową z Putinem?
  • Odpowiedz