Wpis z mikrobloga

Oto wynik hipergamii kobiet, czyli poszukiwania partnera o lepszym statusie niż własny przy jednoczesnym podnoszeniu swojego statusu społecznego... ale we własnym mniemaniu.

Studia zawsze kojarzyły się z elitarnością i prestiżem. To było jednak w czasach kiedy na studia szło tylko kilka % ludzi, a poziom był wysoki. W umysłach wielu kobiet przekonanie o elitarności jednak zostało i mimo nikomu niepotrzebnych gównianych studiów typu gender uważają się za lepsze niż np. stolarz czy hydraulik bez dyplomu mimo, że ich zawody są przydatne i potrzebne, a ich nie.

#studia #logikarozowychpaskow #hipergamia #robpill #pieklomezczyzn #p0lka
WielkiNos - Oto wynik hipergamii kobiet, czyli poszukiwania partnera o lepszym status...

źródło: temp_file110068356075438827

Pobierz
  • 84
@WielkiNos: Wykształcenie i ogólnie rozwój osobisty zawsze zaprocentuje, więc zawsze warto pracować nad sobą. Nie tylko po to, aby mieć dzięki temu lepszego partnera, ale nawet dla samej siebie, żeby coś sobą reprezentować i twardo stąpać po ziemi. Nie widzę niczego złego w fakcie, że wykształcona dziewczyna również chce mieć faceta na podobnym albo wyższym poziomie - trudno, żeby brała jakiegoś imbecyla ledwo po podstawówce :)))
@WielkiNos: Jestem już stary, ale wczoraj obniżyłem przedział wieku na Tinderze do minimum, czyli od 18 lat. I co? Tinder jest #!$%@? laskami 8/10, które kiedyś byłyby non-stop w związkach, a nie na randkowych appkach. Dlaczego? Nie wiem, choć się domyślam, że każda chce chada min. 9/10, a takich brakuje. Ale jak poznają w klubie Włocha 170 cm w kapeluszu, to majtki przez głowę ściągają.